2737
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2740
دستورش رو بگو عزیزم 

از گوگل  وارد سایت ماچا میشی سوالهای متعددی هم جسمی هم روحی می پرسه جواب سوالا رو میدی بهت رژیم مناسبتو میده خودم در یک ماه باهاش ۴ کیلو کم کردم عجیب این که همه چی هم داره تو رژیم ورزش هم داره یوگا هم داره تو اف خریدم ۸۵۰ 

از شنبه انشالله فستینگ رو شروع میکنم🦦

🖤بابا جونم روحت شاد😞 الهم صلی الله محمد و آل محمد🖤•فقیر،به دنبالِ شادی ثروتمند.ثروتمند،به دنبال سادگی زندگی فقیر است.کودک،به دنبال آزادی بزرگتر.بزرگتر،به دنبال سادگی کودک.آنان که رفته اند،در آرزوي بازگشت.آنان که مانده اند،در آرزوی رفتن.خدایا...کدامین پل در کجای دنیا شکسته استکه هیچ کس به مقصدش نمیرسد؟♥️⃟   𝕎ℍ𝔼ℝ𝔼 𝔼𝕍𝔼ℝ 𝕐𝕆𝕌 𝔸ℝ𝔼 𝕄𝕐 ℍ𝔼𝔸ℝ𝕋 𝕀𝕊  هرجا باشی قلبم اونجاست . .! ❥ 

برنج رو کم کن

به جاش چیزای دیگه بخور...

حتی اگر داراییت ۵۰۰۰تومنه امام حسین رو شریک مالت کن برکت رو ببین...به اینصورت که سعی کن حتی هزار تومن هم که شده خرج ارباب کنی مطمئن باش که لذتشو به تمام معنا می بری...هرررر مشکلی داری مداومت کن بر هرروز خوندن زیارت عاشورا(حتی بدون صد سلام و...) بعد میبینی و با تمام بند بند وجودت میفهمی که چی میگم.سکوت کن گاهی سکوت زودتر از هر فریادی جواب می ده ...یه ذکر معجزه گر(برای مسائل مادی و معنوی)#اللهم_بارک_لمولانا_صاحب_الزمان(تجربه شده)...هرروز خواندنِ دعاتوسل 🗝کلیدی ست بر هر قفلی....🔓(امتحان شده).(مواردی که نوشتم رو خودم امتحان کردم چون سالهای زیادی توو فشارهای مالی وزندگی بودم خیلی چیزا رو امتحان کردم)

برای من اینا جواب داده:

کم کردن کربوهیدرات (کتوژنیک نمی تونم و برام سخته) فقط کربوهیدرات کمتر مثلا سعی می کنم جای برنج و پاستا و... غذا رو با سبزیجات بخورم و با گوشت و پروتیین بیشتر

اگر هزینه ی رژیم کم کربوهیدرات زیاد میشه براتون می تونید کربوهیدرات ساده رو کم کنید. مثلا جای نون حبوبات بیشتر بخورید و...

باید اندازه ی غذا رو هم حواستون باشه. من کالری شماری قدیم ها می کردم الان نمی کنم

در کنارش ورزش سبک برای من ایناست: هفته ای دو سه بار پیاده روی طولانی حدود ده کیلومتر. هفته ای یه بار شنا، یه بار یوگا و هر روز هم پیاده خرید رفتن و...

بدون رژیم سخت و کالری شماری همینطوری خوش خوشک ۷ کیلو از تابستون کم کردم. و مهمتر از اون خیلی حس بهتری دارم و بدنم هم فرمش بهتر شده به دلیل ورزش

دوستان اگر اطلاعات در زمینه‌ی مهاجرت و ادامه تحصیل و... می‌خواین لطفا یا پست بذارید تگم کنید یا توی یکی از تاپیک‌هام کامنت بذارین که بتونم بقیه رو که سوال مشابه دارن ارجاع بدم و یک سوال مشابه رو چندین بار در خصوصی جواب ندم.

ورزش کن،رژیم خیلی سخت نگیر اینکه توی یک ماه ۱۰ کیلو کم کنی دوباره برمیگرده،بیشتر هم برمیگرده 

من یه تایمی کالری شماری میکردم با برنامه زیره واقعا جواب بود خیلی خوب بود،ورزش کن،هر روز صبح پاشو برو پیاده روی،کم کن مسیری که پیاده روی میکنی رو تند تر برو و بعد از چند وقت همین مسیر رو بدو،باشگاه بنویس یا توی خونه ورزش کن،برقص 

کم بخور و سالم بخور،سالم خوری خیلی مهمه 

من باشگاه میرفتم ۶۰ کیلو بودم باشگاه رو ول کردم بعد از دو ماه شدم ۶۵ کیلو،بعد بینیم رو عمل کردم و بعدش هم به شدت خیلی بدی سرما خوردم جوری که هیچی نمیتونستم بخورن از شدت گلو درد،دوباره وزنم اومده پایین و شدم ۶۱ انقدر که صعیف شدم،ولی ایشالله دیگه بالا نره

سلامم،من تخمه آفتابگردان سابق ام،این سومین کاربریمه🥲
2706