2733
2734

یه دقیقه حالم ازش بهم میخوره حس میکنم کنارش دارم عمرمو هدر میدم 

همش به خودم لعنت میفرستم که چرا زنش شدم 

با دوتا بچه طلاق بگیرم ؟ 

دلم میخاد تا اخر عمرم ازدواج نکنم 

اخه ازدواج چیش خوبه 

چرا تن به این کار میدیم و استقلال خودمونو میگیریم 😭

حق

کاش معجزه ای بشه منم به آرزوهام  برسم 🧡☀ عاشق یوگا🧘‍♀️ مسافرت ✈️ خوانواده م👨‍👩‍👦 هستم. دوست دارم زن موفقی باشم شغل خوب با درآمد عالی داشته باشم 👩🏻‍💻💰💸آغوشت بهترین تراپی دنیاست 👩‍❤️‍👨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من ب استقلال رسیدم بعدازازدواج قبلش محدود و محروم بودم

📕واقعاً چرا خودتونو از لذت کتاب خوندن محروم می‌کنید؟📕بابا کتاب خودِ درمانه، درد و رنجاتونو از یادتون می‌بره، بغلتون می‌کنه،  حالتونو به طرز عجیبی خوب می‌کنه، همه جا کلی کمکتون می‌کنه چیز کاربردی یادتون می‌ده، باعث می‌شه معمولی نباشید، باعث می‌شه مغزتون خالی نباشه، ارزشمندتون می‌کنه، باعث می‌شه چیزی برای گفتن یا ارائه دادن داشته باشید، لول شخصیتتونو می‌بره بالا تر، کتاب خود مدیتیشنهکتاب باعث میشه تا رنج ها غمگینتون نکنن ...بهتون کمک میکنن که رنج هاتونو درک کنیدوهوشیار بشید ..!) در گرفتاریها ب کتاب ها پناه ببریم )   ❤ کاربری قبلیم یک ملکه بود ک رمز کاربریمو فراموش کردم 😢
2738
با دوتا بچه میخوای طلاق بگیری؟ دخترن یا پسر؟ چند سالشونع؟  فکر میکنی بعد طلاق زندگی بهتری دارن ...

یه دختر یه پسر 

اگه میدونستم بعد طلاق چی میشه که حتما زودتر طلاق گرفته بودم چون نمیدونم چی به سرشون میاد موندم 

ولی تو سرم هست بچهام بزرگ کنم و خودمو از دست این روانی خسیس طمع کار نجات بدم 

2706