2737
2739
عنوان

لطفا جواب بدید دوستان

46 بازدید | 8 پست

من روزای آخر پریودیم لاپایی داشتم کاندوم پاره شد نمیدونم منی ریخت تو واژنم یا ن بلافاصله قرص تنسی ۱.۵ خوردم و فرداش هم دوتا ۰.۷۵خوردم ۵روز بعد قرص پریود شدم ولی امروز انگار از واژنم آب ریخت بیرون شرتم خیس شد بخاطر قرصه بنظرتون؟بعد ۱۲ روز امروز بیبی چک هم زدم منفی بود خیلی میترسم حامله شده باشم بدبخت میشم چون رابطه ناخواسته بود و من گول خوردم تقریبا یجورایی شبیه تجاوز میشه😭

سلام عزیزم من ماما هستم اصلا نیازی نبود قرص بخوری چون حدود ۱۲ تا ۱۶ روز بعداز شروع پری تخمک ها قابلیت باروری دارن الان اصلا تخمک آزاد نشده که بخوای باردار بشی نگران نباش فقط بخاطر خوردن قرص اورژانسی ممکنه پری بعدیت دیرتر یا زود تر بشه نگران نباش

سلام عزیزم من ماما هستم اصلا نیازی نبود قرص بخوری چون حدود ۱۲ تا ۱۶ روز بعداز شروع پری تخمک ها قابلی ...

اخه تاحالا ترشح ب شکل آب ن اینکه نداشته باشم داشتم ولی ب این قدر نبود یهو حس کردم آب ریخت از واژنم طبیعیه ایا؟من بخاطر استرس حالم خرابه توروخدا جواب بدین اصلن نمیتونم هیچ غذایی بخورم حس میکنم غذا کامل نمیره پایین و یچی تو گلومه بخاطر استرسه حالت تهوع؟

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اخه تاحالا ترشح ب شکل آب ن اینکه نداشته باشم داشتم ولی ب این قدر نبود یهو حس کردم آب ریخت از واژنم ط ...

هیچ مشکلی نداره حتی شاید چند روز بعد بخاطر مصرف قرص اورژانسی باز لکه ببینید و سیکل ماهیانه این ماه نامنظم بشه ولی بصورت قطعی باردار نیستید

2728
هیچ مشکلی نداره حتی شاید چند روز بعد بخاطر مصرف قرص اورژانسی باز لکه ببینید و سیکل ماهیانه این ماه ن ...

خیلی ممنونم ازتون آخه جایی خوندم نوشته بود ترشح ابکی ممکنه بخاطر بارداری باشه ترسیدم😭

2738