2737
2739

از شدت پایین تا شدت بالا

مثلا دوقطبی و اسکیزوفرنی و افسردگی شدید و زوال عقل و ...

از چه راهی؟ دعا دکتر یا همینطوری؟

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
چرا معجزات فقط برای بقیه ست  چرا پس من خوب نمیشم هر چقدر دعا میکنم

چون خودت اراده نمیکنی

جگرگوشه مو ۱۵هفتگی از دست دادم ولی معتقدم باوردارم خدایی که توی قرآن خودش گفته من قادرم مرده هارو زنده کنم پس قطعا میتونه پسرمنم بهم برگردونه🙂یه روزی چرخ این دنیا برای ماهم میچرخه کلیک میکنه روی ما ومیگه اینبارنوبت خوشبختی شماهاست!😊بارالها!غلام درخونه تم چرااینهمه منو عذاب میدی؟یه بارمنومیکشتی بهتربود!خدایا منوببخش! غلط کردم فقط منو ببخش وپسرم رو بهم برگردون!😭
2740

یه دختر تبریزی هست توی اینستا بلاگره 

جگرگوشه مو ۱۵هفتگی از دست دادم ولی معتقدم باوردارم خدایی که توی قرآن خودش گفته من قادرم مرده هارو زنده کنم پس قطعا میتونه پسرمنم بهم برگردونه🙂یه روزی چرخ این دنیا برای ماهم میچرخه کلیک میکنه روی ما ومیگه اینبارنوبت خوشبختی شماهاست!😊بارالها!غلام درخونه تم چرااینهمه منو عذاب میدی؟یه بارمنومیکشتی بهتربود!خدایا منوببخش! غلط کردم فقط منو ببخش وپسرم رو بهم برگردون!😭

داداشم جنون گرفت توی بچگی 

یادمه مادر بزرگم نذر کرد و ۳ روز روزه گرفت و گندم صدقه داد و یه دعاهایی از مفاتیح میخوند که نمیدونم چی بود و داداشم خوب شد 

یه قاشق فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون🌶️هروقت هوس کردید با کسی دردودل کنید بریزید تو حلقتون                      
یه دختر تبریزی هست توی اینستا بلاگره 

اسمش اولدوزه

چه مشکلی داشتی؟الان خوب شدی؟ اگه اره چجوری؟

موجودات ماورایی حس میکردم 

شبا تو خاب جیغ میزدم 

خابم نمیگرفت نمیتونستم بخابم 

ترس داشتم 

زیاد حرف میزدم 

مدام عصبی بودم کلا انگار فاز من با همه فرق میکرد 

بعد از سه ماه فهمیدم طلسم شدم دیگه دعا گرفتم خوب شدم

2706