2737
2739

سلام پسرم شش سالشه من از یک سال قبل تصمیم گرفتم تمرکزم رو بذارم روی قد پسرم با وجود اینکه قدش رو نمودار خوب بود ولی چون قد من و شوهرم بلند نیست خواستم بیشتر بهش برسم تا جبران بشه 

من تو این یک سال این موارد رو رعایت کردم 

باشگاه بردمش سال های قبل نمی‌رفت 

هر شب ساعت ده خوابید در صورتی که سالهای قبل تا دو هم بیدار بود 

شروع کردم بهش ویتامین و مکمل دادن هر روز بهش میدادم 

هر روز بهش یه دونه تخم مرغ میدادم 

اینا چیزایی بود که من تحقیق کردم روی افزایش قد تاثیر داره البته چیزای دیگه هم این وسط رعایت میکردم ولی این چند مورد مستمر بود 

الان بردم بهداشت قد و وزن شش سالگی اندازه گرفت فقط پنج سانت اضافه کرد در صورتی که سال های قبل هشت سانت اضافه میکرد 

این یعنی چی یعنی کارایی که کردم اثر معکوس داشته؟؟؟ژ😕😕

دلتون هوای سفر کرده 🏞️🏖️با ما با هر بودجه ای میتونید سفر های خاطره انگیز را تجربه کنید😎🤩.حتی اگر پیاده هستی سفر کن در ماندن می پوسی.سفر سالم ترین اعتیاد است ✈️🚕🚎🚂.سوالی داشتید در خدمت شما عزیزان هستم . آژانس ویهان سیر  ۰۱۱۴۴۲۲۳۶۱۷ فقط بگین از نی نی سایت هستین تا تخفیف بگیرید اسم منم یادتون بمونه 😉رویا هستم😍 

عزیز بچه ها تو این سن رشد شون کند تر میشه ..حجامت برای رشد قد . بخونید

معتاج دعا خیرتونم.یه صلوات بفرستید لطفاً.‌.  تا کفش کسی رو پات نکردی در مورد راه رفتن اش قضاوت ..نکن ..
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

قد کلا ژنتیک هس..حالا یه میله بارفیکس هم بگیر تو خونه تمرین کنه

آخه سال های قبل داشته خوب پیش می رفته 

میل بارفیکس هم دارم یکم باهاش کار کردم ولی زیاد همکاری نمیکنه

دلتون هوای سفر کرده 🏞️🏖️با ما با هر بودجه ای میتونید سفر های خاطره انگیز را تجربه کنید😎🤩.حتی اگر پیاده هستی سفر کن در ماندن می پوسی.سفر سالم ترین اعتیاد است ✈️🚕🚎🚂.سوالی داشتید در خدمت شما عزیزان هستم . آژانس ویهان سیر  ۰۱۱۴۴۲۲۳۶۱۷ فقط بگین از نی نی سایت هستین تا تخفیف بگیرید اسم منم یادتون بمونه 😉رویا هستم😍 
2742

عزیزم منم تازگیا خیلی متمرکز شدم رو قد پسرام البته هنوز اقدامی نکردم فقط روزی یه لیوان شیر میخورن 

و تازگی سویق سنجد سفارش دادم 

شمام درکنار کارایی که گفتی سنجد و شیرم امتحان کن 

مامان دوتا پسرم...سومی رو باردارم به نظرت جنسیتش چیه؟!😍❤️
عزیزم منم تازگیا خیلی متمرکز شدم رو قد پسرام البته هنوز اقدامی نکردم فقط روزی یه لیوان شیر میخورن&nb ...

شیر روزی یه لیوان گاهی بیشتر میخوره ولی سنجد رو امتحان نکردم ممنون اونم امتحان میکنم 

قرار نیس زود تاثیر بزاره بدنش قوی تر شده  منم خیلی میرسم ولی نتیجه آنچنانی نگرفتم

میگم نکنه بخاطر ورزش باشه آخه یه جا هوایی شنیدم تو سن کم یه سری ورزش ها باعش توقف رشد میشه 

پسرم ورزش زورخانه ای انجام بیده بیشتر حرکات نرمشی و بدنسازی انجام میدن 

2740