2733
2739
عنوان

چرا تو فیلم رستگاری همه میمیرن 🤕

159 بازدید | 8 پست

اول اون پیرمرده 

بعد عروسش تو برزخ

بعد یکی دیگه نمیدونم کی بود همه مشکی پوشیدن 

بعد خواهر زاده 

حالام حافظ ک تو برزخ😐

برا ظهورش صلوات ... برای مامان شدن دوباره م صلوات ممنونم🙇هر چند دارم از امام رضاست

موضوع خوبه اما خود فیلمه رو خیلی بد و مصنوعی درست کردن

انگار فیلم دهه هشتاده

میدانستم او کشته خواهد شد... او زیبا بود در عصر زشتی ها،زلال در عصر پلشتی ها،انسان در عصر آدمکشان،لعلی نایاب بود میان تلی‌ از خزف زنی بود اصیل میان انبوهی از زنان‌مصنوعی...
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

اگرتهیه کننده ونویسنده اش اومدن توضیح دادن لایکم کنید

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
موضوع خوبه اما خود فیلمه رو خیلی بد و مصنوعی درست کردن انگار فیلم دهه هشتاده

من ک دیگه دقیق نمیبینم فقط هرچی رفتم ببینم یکی مرد 

برا ظهورش صلوات ... برای مامان شدن دوباره م صلوات ممنونم🙇هر چند دارم از امام رضاست

اگه سریال ترکی خواهران ،برادران میدیدی اونو چی میگفتی 😂😂هرقسمت یکی میمیره 😂😂

⁩راضی بودن به مشیت الهی آرتور أشی قهرمان تنیس جهان در سال 1983 بود که بر اثر تزریق خون آلوده به ویروس ایدز به این بیماری مبتلا شد و در بستر مرگ افتاد. در جواب نامه طرفدارانش پاسخی داد که پاسخی تاریخی در جهان شد. او پرسیده بود من از این کار خدا در حیرتم که چرا در بین این همه انسان بد، خداوند تو را برای این ویروس انتخاب کرد؟ اشی در پاسخ گفت: در سال 50 هزار کودک در جهان تنیس بازی می‌کنند. 5 هزار نفر آن‌ها حرفه ای می شوند و 500 نفر برای جام جهانی برگزیده می شوند. و از میان آن‌ها 4 نفر انتخاب شده و به نیمه نهایی می‌رسند. آن گاه که جام جهانی را با غرور در دستانم گرفته بودم هرگز نگفتم خدایا چرا از بین این همه تنیس باز مرانفر اول جهان برگزیدی؟ و اکنون نیز که در دام بلایش گرفتار شده ام هرگز نخواهم گفت خدایا! چرا مرا به این خون آلوده انتخاب کردی؟ و این مقام مثبت اندیشی و شکر و توکل و رضا به حضرت حق است.‌
2740
حافظ رو چجوری پیدا کردن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟من دیشبشو ندیدم

من اصن نمیبینم نمیدونم 

گهگداری میزنم یه تیکه میبینم پیگیر نیستم