2737
2734

خدایی چه واکنشی نشون میدید؟

الله وکیلی راستشو بگید

ممکنه ناراحت بشید؟ اگر ناراحت بشید به روی خودتون میارید

نه😐😂ذوقشون هم میکنم که انقدر کنار هم خوبن 

چرا جملات سطحی‌تان را با «ما مرد‌ها با ما زنها»شروع میکنید؟لطفا کژی،کمبود های عاطفی و ایراداتتان را به پای کل جمعیت زنان یا مردان ننویسید.مثلا بگویید من زیاد دروغ میگویم نگویید ما مردها نمیتوانیم راست خیلی چیزها را بگوییم.یا بگویید من بداخلاقم نگویید ما زنها تمام پاییز خلقمان تنگ است..     (کاربر واحد پشتیبانی)
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

بخوای خواهرشوهر بدجنس و حسودی باشم ناراحت میشم

خواهرشوهر ادم حسابی باشم و بدونم شوهرشه داره خرجش میکنه نوش جونش میگم مبارک باشه ای جان 

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅

خدا وکیلی ماشین نه خونه به نام زنش کرد و ما جز تبریک گفتن و خوشحالی هیچ واکنشی نداشتیم اصلا ربطی به ما نداشت آخه 

یک بوسه برای قلبم یک بوسه برای تو یک گلبرگ با عطر شعرم همراه نامه های تو
2740

کسی سلامت روان داشته باشه، حسود و بدجنس نباشه و انصاف داشته باشه ناراحت نمیشه. شما خودت دوس نداری همسرت برات بخره؟ چرا همیشه چیزای خوب برا خودمون باشه خوبه فقط برای بقیه باشه نه؟؟؟ 

انقدر بدم میاد هرچی میشه هی نی نی یارو صدا میکنید. متنفرررررم. گزارش زن های همیشه در صحنه هم دلم میخواد تک تیر بزنم بهشون
کسی سلامت روان داشته باشه، حسود و بدجنس نباشه و انصاف داشته باشه ناراحت نمیشه. شما خودت دوس نداری هم ...

یکی از اقوام واسه همسرش ی ماشین شاسی بلند خریده بود انگار  اونم با پول خودش مادره قیامت کرده بود تازه خوبه شوهره بچه ننه نیست

2706