2733
2739
عنوان

عجیب و سمی ترین خوابی که دیدین

153 بازدید | 38 پست

خودم تعریف میکنم 

یه بار تو خواب می‌دیدم از آسمون داره باسن های غول پیکر می‌باره (فقط پایین تنه بودن)هر کدوم اندازه یه ساختمون بودن و می دوییدن تو شهر یکیش دنبال من افتاده بود خیلی ترسناک بود داشتم سکته میکردم وقتی بیدار شدم ضربان قلبم فک کنم 140 بود😐😂

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

خواب دیدم یه آدمی که سرتا پا سیاه پوشیده کنار گوشم خم شد و با یه زبون غریبه و لهجه ترسناک بغل گوشم چیزی گف

خواب ترسناک و عجیب خیلی دیدم 

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
2742

وااای خداا😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

فقط 19 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درست است که زندگی به هیچ نمی ارزد ، اما ارزش هیچ چیزی هم به اندازه ی زندگی نیست🌼
چه عجیب  منم خواب مرگ و بعد مرگمو دیدم یه بار

من سن مرگمم خواب دیدم ایشالا الکی باشع🤣

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
2738

عجیب ترینش این بود دیدم تو یه حبابم تو آسمون ، همینطور حباب حباب تو آسمون پره ، یه نفر کناره صداشو دارم تصویرش رو ندارم ، بهم گفت دنیا همینه مثل حبابه ببین

یه خوابی رو هم تو بچگی زیاد میدیدم با یه هواپیما داخل کوچه مینشستم

یه خواب مزخرف دیگه هم تو بچگی میدیدم مربوط به توالت خونه مادربزرگم ، که میدیدم رفتم زیر سوراخ توالتشون که یه اتاقک زیرزمین مانند هست و اونجا تشت تشت پر از پی پیه .. واقعا نمیفهمم چرا 😄

عجب 

😂😂😂😂

من قبلا رویکی کراش بودم شدید خواب دیدم اومده پشت پنجره تو زمستون از ترس مامانم تا صب پشت پنجره نشسته تا منو ببینه😂😂😂یعنی بدبخت یخ زده بود شبیه دیوونه ها شده بود😂😂😂ولی شاید باورتون نشه اون روز بهم پیشنهاد داد😐😂😂

کاربری دومم و به زور تونستم ثبت نام کنم خواهشا نترکون     وقتی جواب نمیدم به این منظور نیست که کم اوردم یا یادم رفته،فقط حوصله بحث با کم فهم هارو ندارم💆🏻‍♀️اقایون خاله زنک سایت لطفا به هیچ عنوان تو تاپیکای من نیایید و ریپلای نکنین😐✅  وخداوند طوری برایت جبران میکندگویی چیزی ازدست نداده ای🌱

خواب دیدم دارم ازدواج میکنم شوهرم هم داداشمه. خواب دیدم شوهرم یه مرد دیگست و مادرشوهرم هم یه خانوم دیگه بود منم هی میگفتم این که شوهر خودم نیس. یبار هم خواب دیدم عروس شدم منو بردن روستا با ون می‌بارید منم کلا گلی شده بودم از ناراحتی هم گریه میکردم من چرا با همچین مردی ازدواج کردم. یبار هم دیدم یه داعشی با قاشق افتاده دنبالم هی منو با قاشقش میزد منم فرار میکردم

ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین                                         🌸پروردگارا✨دستانم بسوی توست🌸نگاهم به مهربانی و کرم توست✨با تو غیر ممکن‌ها ممکن می‌شود🌸نا ممکن‌های زندگی‌ام را ممکن بفرما✨که باخدای بی‌همتایی چون تو🌸معجزه زندگی جان می‌گیرد✨الــهــی آمـیـــن🙏🏻 خدایا شکرت که بهترین معجزه زندگیم پسر نازمو بهم دادی
من با اینکه متاهلم و بچه دارم، گاهی خواب میبینم خواستگار دارم، یا یکی عاشقمه، قیافه هاشون هم اصلا آش ...

منم زیاد از این خوابا میبینم😂😂

کاربری دومم و به زور تونستم ثبت نام کنم خواهشا نترکون     وقتی جواب نمیدم به این منظور نیست که کم اوردم یا یادم رفته،فقط حوصله بحث با کم فهم هارو ندارم💆🏻‍♀️اقایون خاله زنک سایت لطفا به هیچ عنوان تو تاپیکای من نیایید و ریپلای نکنین😐✅  وخداوند طوری برایت جبران میکندگویی چیزی ازدست نداده ای🌱

یبار هم خواب دیدم رهبر اومده خواستگاریم  

ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین                                         🌸پروردگارا✨دستانم بسوی توست🌸نگاهم به مهربانی و کرم توست✨با تو غیر ممکن‌ها ممکن می‌شود🌸نا ممکن‌های زندگی‌ام را ممکن بفرما✨که باخدای بی‌همتایی چون تو🌸معجزه زندگی جان می‌گیرد✨الــهــی آمـیـــن🙏🏻 خدایا شکرت که بهترین معجزه زندگیم پسر نازمو بهم دادی
2706