2737
2739

خواهش میکنم بگین حس سنگینی دارم تا غذامیحورم سیرمیشم کامل چیکارکنم اروم شه من ورم معدم دارم اروق زیادمیزنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
حتما برید متخصص گوارش تا علت مشخص بشه

دکتر داخلی گفتن ورم مغده ی دکتر داخلی دیگم رفتم اندوسکوپیم دیدن گفتن ورم معدس اماانچنان چیز خاصی نیست و بیشتر اضطراب داری الانم غذاخوردم اش و ماست براهمین نگرانم چون پرخوردی کردم🤣🤣خیلی خوشمزه بود دیگ زیاد ک میخورم میابالاازگلوم میخواستم ببینم چی بخورم سبک میکنه بدنم

اینکارو انجام بده

۴پیمانه روغن زیتون اصل بودار، دوپیمانه عسل مرغوب، یک پیمانه سرگه انگور خمری طبیعی

قاطی میکنی ۴۰شب قبل خواب یا بعد از شام میخوری

پیمانه رو اولش قاشق مرباخوری در نظر بگیر،دوسه روز بعد قاشق غذاخوری،یه هفته بعد دوبرابرش کن

اوایل ممکنه حالت بد شه تهوع و استفراغ داشته باشی تحمل کن و ادامه بده بذار سموم پعده ت دفع بشه.جوش زدی یا خارش داشتی یا سردرد طبیعیه،دارو داره اخلاط فاسد رو تخلیه میکنه

دکتر رفتید؟ اگر نه برید زیر نظر دکتر شاید یسری چیز هارو باید پرهیز کنید تو عادات غذاییتون

دکتررفتم دارو نوشت اما ی دکترداخلی دیگم رفتم داروهام نشون دادم گفتن مشکلت انچنان چیزخاصی نبود ک انقد داروبخوری خلاصه الان فقط پنتوپرازول میخورم  میخواستم بدونم این حس سنگینی وقتی غذا زیادبخورم چطو ازبین ببرم

2706