2733
2739

من تابستان پارسال وام گرفتم ۴ سکه طلا تمام بهار ازادی خریدم و برادرم اصرار کرد یک ماه قبل عید که سکه هات بفروش بده من بزارم تو بانک وام بگیرم و سکه نمیره بالا و اگه بره بالا کسی نمیخره و اگه ضرری کردی جبران میکنم برات الان سکه ای که از من ۲۵ تا فروخت شده ۴۲ میلیون 😔بعد برای خرید زمین می خوایم شریک بشیم که بخریم بعد حالا ن حاضره ضرری که کردم جبران بشه نه چیزی میگه اگه ناراحتی نیا شریک بشو میرم با یکی دیگه شریک میشم دقیقا موقعه ای که باید ثمر میداد سکع هایی که خریدم ضرر کردم نمیدونم چی بگم چکار کنم که ضررم جبران کنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
قبول نمیکنه . میگه ما شریکی ام بالاخره هر شراکتی ضرری داره اینجور کنی شریکت نمیشم

خب بگو سراکت نمیخوام سکه هامو بدع

کاربری دو نفره                                                      ما خدا را داریم به ازای هر آنچه که نداریم 💕 

میخواستی ندی  خود من خونمو آبان فروختم گذاشتم بانک فقط ۱۵۰ اومده روش  داده بودم طلا ۵۰۰ ملیون گیرم میومد ولی زورم نمیگیره کسی بهم نارو نزده خودم کردم  تحت هیج شرایطی به کسی پول یا طلا نده   این شد درس عبرت

2740

اقلا عبرت بگیر توی زمین شریک نشو با همچین برادری 

بعضی چیزا باید درس بشه ما هم یه بار بدجور روی سکه نقره داغ شدیم . دیگه درسمون رو گرفتیم

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
2706