2733
2739
عنوان

عقد یواشکی

14111 بازدید | 138 پست

سلام بچها خیلیا جریان منو میدونید من پسرعمم دوست دارم که خانواده دوتامون مخالفن هیچکس راضی نیست عشقم اومد خواستگاری شرایط خیلی بد پیش رفت ما چهار ماه از هم جدا شدیم خیلی سخت گذشت 

الانم دوباره بدون اینکه کسی بدونه‌به‌هم برگشتیم عشقم‌میگه یه‌کوچولو صبر میکنیم اوضاع درست شه اگه نشد میریم یواشکی عقد میکنیم مجبورن بپذیرن 

از وقتی این حرف زده ذهنم درگیره تحمل جدایی هم‌ازش ندارم نمیدونم چی میشه 

بنظر شما بدون رضایت پدر با پارتی بازی اینا میشه عقد کرد اصلا

من به دستای خدا خیره شده معجزه کرد🥺😭❤️خدایا شکررررت🙏🏼بخاطر یه سری مشکلات عشقم منو تنها کذاشت پا گذاشت رو دلش پشت سرشم نگاه نکرد داغون شدم من  بعد چهار ماه باز برگشت هنوزم باورم نمیشه معجزه شد برام اینو بگم دوستای گلم هیچوقت از خدا ناامید نشید خدا خیلی بزرگتر از این حرفاست از این معجزه های قشنک براتون آرزو میکنم که هیجوره باورتون نشه الهی. همیشه خندتون از تهه دل باشه وگربتون ازسر شوق❤️
بله

واقعا چجوری مگه نمیگن باید رضایت پدر باشه

من به دستای خدا خیره شده معجزه کرد🥺😭❤️خدایا شکررررت🙏🏼بخاطر یه سری مشکلات عشقم منو تنها کذاشت پا گذاشت رو دلش پشت سرشم نگاه نکرد داغون شدم من  بعد چهار ماه باز برگشت هنوزم باورم نمیشه معجزه شد برام اینو بگم دوستای گلم هیچوقت از خدا ناامید نشید خدا خیلی بزرگتر از این حرفاست از این معجزه های قشنک براتون آرزو میکنم که هیجوره باورتون نشه الهی. همیشه خندتون از تهه دل باشه وگربتون ازسر شوق❤️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

سلام. تو عقد باید رضایت پدر باشه

دلیل مخالفت خانواده هاتون چیه؟

تاپیک شروع نماز داریم برای دوستانی که میخوان نماز خوندن رو شروع کنن، آموزش نماز هم گذاشتیم، اگه میخواید شروع کنید یا علی(ع) بگید و بیاید تاپیک شروع نماز در مسیر باران. یقین داشته باشید اگه این متن رو دارید میخونید، دعوت شده حضرت زهرا(س) هستید💚 حضرت زهرا(س) میتوانست در قضیه مسکین و یتیم و اسیر بگوید که بروید مسجد پیغمبر! خوب حکومت اسلامی است و باید انجام بدهد. نه، وظیفه حکومت، وظیفه جامعه را نفی نمیکند. انسانها در جامعه موظفند که به یکدیگر کمک بکنند. هم کمک مالی هم کمک فکری هم کمک آبرویی. این درس فاطمی است، این معرفت فاطمی است. رهبر انقلاب اسلامی.  عشق❤یک زینب و هفتاد و دو سر میخواهد...بچه بازیست مگر عشق جگر میخواهد❤اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر🍀
2731
سلام. مگه قانون اداریه؟ قانون خداست تو عقد باید رضایت خدا باشه دلیل مخالفت خانواده هاتون چیه؟

چی بگم والا میگم کاش نشه یه راه دیگه انتخاب کنه دلم یجوریه 

2738
حتما باید پدر رضایت بده

منم همین شنیده بودم خیلیا میگن میشه

نمیدونم  ولی خالم و شوهرش تنهایی پاشدن رفتن عقد کردن بعد ب همه گفتن چون هیچکس راضیش نبود

رفتار خانواده ها بعدش چجوری بود باهاشون

چی بگم والا میگم کاش نشه یه راه دیگه انتخاب کنه دلم یجوریه 

عزیزم بدون رضایت پدر نمیشه، برای عقد و محرمیت باید رضایت پدر باشه

چرا خانواده هاتون ناراضی ان دلیلشون چیه؟

تاپیک شروع نماز داریم برای دوستانی که میخوان نماز خوندن رو شروع کنن، آموزش نماز هم گذاشتیم، اگه میخواید شروع کنید یا علی(ع) بگید و بیاید تاپیک شروع نماز در مسیر باران. یقین داشته باشید اگه این متن رو دارید میخونید، دعوت شده حضرت زهرا(س) هستید💚 حضرت زهرا(س) میتوانست در قضیه مسکین و یتیم و اسیر بگوید که بروید مسجد پیغمبر! خوب حکومت اسلامی است و باید انجام بدهد. نه، وظیفه حکومت، وظیفه جامعه را نفی نمیکند. انسانها در جامعه موظفند که به یکدیگر کمک بکنند. هم کمک مالی هم کمک فکری هم کمک آبرویی. این درس فاطمی است، این معرفت فاطمی است. رهبر انقلاب اسلامی.  عشق❤یک زینب و هفتاد و دو سر میخواهد...بچه بازیست مگر عشق جگر میخواهد❤اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر🍀
رفتار خانواده ها بعدش چجوری بود باهاشون

دیگه مجبور شدن قبول کنن الان خیلی صمیمی 

انگار ن انگار قبلا مخالفتی بود

البته من خالم مطلقه بود و دوتا بچه داشت مرده هم مواد فروش الان شوهرش تو زندانه

عزیزم بدون رضایت پدر نمیشه، برای عقد و محرمیت باید رضایت پدر باشه چرا خانواده هاتون ناراضی ان دلیلش ...

چون برادرش اومد خواستگاری من نخواستم مادرش پیله کرده همه رو پر کرده گوش پدرمنم خونده 

پدر منم میکه اونا نخوادنت منم‌نمیزارم دختر اضافی ندارم

2706