2733
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

فرستادم چند تا ...لطفاً هرکس میخونه برای بچه ام دعا کنه غذا خور بشه 

معتاج دعا خیرتونم.یه صلوات بفرستید لطفاً.‌.  تا کفش کسی رو پات نکردی در مورد راه رفتن اش قضاوت ..نکن ..
2731
انشالله عزیزم چند وقتشه؟ 

دوسال و یه ماه میشه ..اصلا چیزی نمیخوره جز شیر بیست روزی میشه تو بیداری بهش نمی‌دم که شاید کم کم غذا بخوره ولی هیچ فرقی نکرد خیلی نگران و ناراحتم  مریض نشه   ه

معتاج دعا خیرتونم.یه صلوات بفرستید لطفاً.‌.  تا کفش کسی رو پات نکردی در مورد راه رفتن اش قضاوت ..نکن ..
دوسال و یه ماه میشه ..اصلا چیزی نمیخوره جز شیر بیست روزی میشه تو بیداری بهش نمی‌دم که شاید کم کم غذا ...

دوسال و سه ماه .‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ‌‌تورو خدا  دعا کنین کم اوردم

دوسال و یه ماه میشه ..اصلا چیزی نمیخوره جز شیر بیست روزی میشه تو بیداری بهش نمی‌دم که شاید کم کم غذا ...

بهش یه دوره یک ماهه شربت زینک سولفات ایرانی بده بعد از یک ماه قطع کن به مرور اشتهاش برمیگرده و خوب میشه دکتر به پسرم داد عالی بود

2738
بهش یه دوره یک ماهه شربت زینک سولفات ایرانی بده بعد از یک ماه قطع کن به مرور اشتهاش برمیگرده و خوب م ...

واقعا خوبه برای اشتها است ..بچه ام لاغر شده همش بغظ میکنم 

واقعا خوبه برای اشتها است ..بچه ام لاغر شده همش بغظ میکنم 

آره عزیزم ایرانی بگیر خیلی خوبه ولی یه چکاب هم انجام بده شاید کم خون باشه کم خونی هم بی اشتهایی میاره

آره عزیزم ایرانی بگیر خیلی خوبه ولی یه چکاب هم انجام بده شاید کم خون باشه کم خونی هم بی اشتهایی میار ...

زبون جغرافیایی هم داره .‌‌‌‌‌‌‌‌ ‌نز  دیک به دوسالش قطره آهن رو قطع کردم ..چکار کنم چی بدم 

بهش یه دوره یک ماهه شربت زینک سولفات ایرانی بده بعد از یک ماه قطع کن به مرور اشتهاش برمیگرده و خوب م ...

روزی چند بار چقدر بدم ..بعد یماه غذا میخوره

زبون جغرافیایی هم داره .‌‌‌‌‌‌‌‌ ‌نز  دیک به دوسالش قطره آهن رو قطع کردم ..چکار کنم چی بدم  ...

شربت آهن سندروس فکر میکنم خوب باشه اگه اسمش و درست گفته باشم 

زبون جغرافیایی چیه متوجه نشدم عزیزم 

مثل زخم رو زبون ..بعد تو گوگل بزن ...خیلی بده من بیچاره چیا که نکشیدم با این بچه

2706