2733
2734
عنوان

کسایی که پارتنرشون اورثینک هستن

114 بازدید | 7 پست

سلام

پارتنرم خیلی به همه چیز فکر می‌کنه از طرفی هم درونگراس و این واقعا داره اذیتش می‌کنه

همینطور منو

نمی‌دونم دیگه چیکار کنم باهاش

خیلی هم حساسه رو همه موضوعی

وقتی از چیزی ناراحت میشه،لنقد به اون مسئله فکر می‌کنه و بزرگش می‌کنه و حتی حاضر نیست بهم توضیح بده باید کلی ازش خواهش کنم تا حرف بزنه

و من نمی‌دونم چطوری بهش کمک کنم

شما تجربه ای دارید بهم کمک کنید؟

ما یه قانون گذاشتیم برای رابطمون که هر زمااان اگر چیزی برخلاف منظور من درک کرد،ازم بپرسه 

به طور مثال با یه لحن دیگه سلام کردم همون زمان علتش رو بپرسه و خودش فکر نکنه که چه اتفاقی افتاده 

یا هر جا که داشت براش سوتفاهمی میشد از من بپرسه و حلش کنیم 

و در کنارش ازش خواستم هر زمان که دوست داشت تمااام حرفاشو بگه حتی پراکنده و من فقط گوش کنم 

بعد از ۹سال دیگه یاد گرفتم چه جوری رفتار کنم و درکش کنم و بهش حس امنیت بدم

چرا جملات سطحی‌تان را با «ما مرد‌ها با ما زنها»شروع میکنید؟لطفا کژی،کمبود های عاطفی و ایراداتتان را به پای کل جمعیت زنان یا مردان ننویسید.مثلا بگویید من زیاد دروغ میگویم نگویید ما مردها نمیتوانیم راست خیلی چیزها را بگوییم.یا بگویید من بداخلاقم نگویید ما زنها تمام پاییز خلقمان تنگ است..     (کاربر واحد پشتیبانی)
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ما یه قانون گذاشتیم برای رابطمون که هر زمااان اگر چیزی برخلاف منظور من درک کرد،ازم بپرسه  به ط ...

منم بهش گفتم همین حرفو

که اگه ازم ناراحت میشی همون لحظه بهم بگو

هر دفعه میگه چشم ولی باز....

2728
منم بهش گفتم همین حرفو که اگه ازم ناراحت میشی همون لحظه بهم بگو هر دفعه میگه چشم ولی باز....

باید خودشم تلاش کنه 

از سری بعد ساده بهش بگو که من دارم تمام تلاشم رو میکنم تا درکت کنم پس تو هم همراهم شو اروم اروم 

ببین به کجا میرسه 

روانشناس هم میتونه بره اگر خیلی شدید هست 

چرا جملات سطحی‌تان را با «ما مرد‌ها با ما زنها»شروع میکنید؟لطفا کژی،کمبود های عاطفی و ایراداتتان را به پای کل جمعیت زنان یا مردان ننویسید.مثلا بگویید من زیاد دروغ میگویم نگویید ما مردها نمیتوانیم راست خیلی چیزها را بگوییم.یا بگویید من بداخلاقم نگویید ما زنها تمام پاییز خلقمان تنگ است..     (کاربر واحد پشتیبانی)

بهش بگو دنیا ارزش اینهمه فکر و خیالو نداره دنیارو کمتر جدی بگیره عزیزم اگه عوض نشده بعدها از ترس داستان درست نشدن دیگه باهاش جرات نمیکنی حرف بزنی و مجبور میشی کم کم با یکی دیگه دردودل کنی بهش بگو اگه عوض نشه تورو از دست میده

2738