2733
2734

دوستان من تقریبا یک ماه پیش عمل لابیاپلاستی انجام دادم بیشتر برام درمانی بود تا زیبایی بعد هزینه عملم شد ۲ میلیون تومان چون اینجا شهر کوچیکه و ارزون حالا که عمل کردم میبینم عمل هودکتومی هم لازم دارم چون به شدت ظاهر زشت شده چون کلیتو...ریس بزرگ هست رفتم دکتر گفت هزینه عمل هودکتومی ۳ میلیون تومان 

حالا من چند سال پیش از پول مهریمو گذاشتم بورس و اون موقه من ۸ میلیون گذاشتم الان شده بود ۱۲ تومان بعد برای عمل لابیا ۲ میلیونشو برداشت کردم الان تو بورس تقریبا ۱۰ میلیون دیگه دارم بنظرتون ضرر میکنم ۳میلیون دیگه شم برداشت کنم ؟؟؟؟

چون افسرده شدم انقدر که فکر میکنم زودتر برم برای عمل از یک نظر نمیدونم میترسم باز بورس یهویی رشد کنه ضرر میکنم ۳ تومان دیگه بردارم ؟؟؟

ازتون میخوام عاجزانه کمکم کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خب چیکار کنم ؟

برش دار دوروز دیگ میشه ۶میلیون اونوقت باید دوبرابر بدی 

انشا ٕ الله تو هیچ خونه ای مریض نباشه....گرفتار نباشه... دلشکسته نباشه..نا امید نباشه..بدهکار نباااااشه .... سایه همه پدر مادرا رو سر بچه هاشون باشه....خدایا غمو از دلامون دور کن ارزو ب دلمون نکن بهمون ارامش و سلامتی بده  انشا ٕ الله هر کی هر ارویی داره بهش برسه انشا ٕ الله هر چی ک ب صلاحمونه برامون اتفاق بیفته ی عالمه ارزو و دعای خوب تقدیم تو ک داری امضامو میخونی...اگ امضامو خوندی دعا کن سال دیگ تو خونه خودم باشم😉😍....خدایا خودت حافظ عزیزانمون باش.. آمین یا رب العالمین 
2738
اره دکتر هم گفت تا ماه دیگه هزینه عمل ها زیاد میشه

من عمل دارم هعی چ کنم پول ندارم ...دعا کن برام

انشا ٕ الله تو هیچ خونه ای مریض نباشه....گرفتار نباشه... دلشکسته نباشه..نا امید نباشه..بدهکار نباااااشه .... سایه همه پدر مادرا رو سر بچه هاشون باشه....خدایا غمو از دلامون دور کن ارزو ب دلمون نکن بهمون ارامش و سلامتی بده  انشا ٕ الله هر کی هر ارویی داره بهش برسه انشا ٕ الله هر چی ک ب صلاحمونه برامون اتفاق بیفته ی عالمه ارزو و دعای خوب تقدیم تو ک داری امضامو میخونی...اگ امضامو خوندی دعا کن سال دیگ تو خونه خودم باشم😉😍....خدایا خودت حافظ عزیزانمون باش.. آمین یا رب العالمین