2737
2739

من بدنم سبزه تیره تا حالا مستقیم حرفی بهم نزده ولی بعضی وقتا یه چیزایی میگه مطمئنم پوست سفید دوسداره 

دیشبم بهم گفت سفید شدی امشب  

انقد دلم شکست انقد مثل دیوونه ها گریه کردم خب اگه سفید دوست داشت چرا منو گرفت انقد ازش متنفر شدم حالم بهم خورده ازش

چرا خدا توی رنگ پوست هم فرق گذاشته من به کی شکایت کنم 

لطفا نگین خودتو دوسداشته باش و سبزه هم زیبایی خودشو داره و از این حرفا هممون میدونم درصد زیادی از زیبایی زن به سفید بودنشه 

با صورتم مشکلی ندارم ولی بدنم 😔😔😔

کاربری سوم  
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

من مجردم اما حس میکنم بعد ازدواج اگه شوهرم یه ایراد بگیره من دوتا ایراد میگیرم البته با خنده و شوخی ک بفهمه بخواد روحیه منو خراب کنه دو برابر اعتماد بنفسشو خراب میکنم

2738

زن به کسی زیبایی بدهکار نیست که درصد زیادی از زیباییش به سفید بودنش باشه!!

منم بیام بگم درصد زیادی از زیبایی مرد به هیکلشه ورق بر می گرده،،انقدر خودتون رو با عقایدتون زجر ندین.

فقط 22 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  《برای با تو بودن از ازل تا ابد هم کم است،زودگذر است،چه رسد به این عمر فانی ما،کاش خدا بیاید و وعده ی جهان دیگری را بدهد که زمان در آن معنایی نداشته باشد و بتوان عشق را بار ها و بار ها از آغاز تکرار کرد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////در انتظارِ دو تا فسقل تو راهی//کل آب اقیانوس نمی تواند یک قایق را غرق کند،مگر آن که خود قایق سوراخ باشد!//بعضی وقتا جوری تو سایت بعضیا زن ستیزانه نظر میدن که آدم به زن بودنشون شک می کنه که اگه یه مرد همچین فتوا هایی بده قابل درک تره تا یه زن بیاد و در حق خودش ظلم کنه یا شایدم انقدر زن ستیزی براشون عادی شده که راه منطق رو گم کردن!!   

خودت جواب خودتا دادی عزیزم ‌

سفید شاید دوست داشته باشه ولی شما را انتخاب کرده چون چیزایی داری که یه سفید پوست نداره . به اجبار که باهات نیست اونم یه مرد ! راحت میرفت ولی بدون دوست داره 

گارنت اسم یه سنگه که به دونه های انار هم میشناسن🙂 کاربری دوم و جدیدم ....

من گندمی ام

همه میگن چهرم خوبه ولی بازم سفیدی رو دوست دارم

اگه یه درجه روشن تر بودم خیلی خوب بود 

هیچ چیز ازهیچکس بعید نیستتو زندگیتون به هیچکس اعتماد نکنید... اینطوری همیشه شما برنده ایدرازتون رو به هیچکس نگین چون وقتی شما نمیتونید راز خودتون رو نگه دارید مطمعنا کسی دیگه هم نمیتونه😬 
2706