2733
2734

من پارسال همین موقع ها سقط کردم حالا امروز زنگ زد ماما که اگه میخوای اقدام کنی واسه بچه زودتر بیا که آزمایش بگیریم ازت و شوهرت هم باید بیاد گفت چون بالای ۳۰ ساله سنش کسی میدونه واسه چی باید بره؟تازه گفت یه واکسن کزاز هم دارم باید برم بزنم😖

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب چرا باید با همسرم برم مگه از اونم آزمایش میگیرن؟بهش گفتم میگه من نمیام خودت برو چیکار کنم

نمیدونم ولی چون سقط داشتی شاید واسه اونه تا ببینن اسپرم هاش مشکل داره یا نه 

2728
خب چرا باید با همسرم برم مگه از اونم آزمایش میگیرن؟بهش گفتم میگه من نمیام خودت برو چیکار کنم

توی بهداشت که آزمایش نمیگیرن برای آزمایش باید بری آزمایشگاه 

شوهرت آزمایش باید بده و علت سقط مشخص بشه که بخاطر ضعف اسپرم نباشه وگرنه دوباره بخوای بارداری بشی تکرار میشه اگه خودت و شوهرت بچه می‌خواین نمیشه نسبت به اون سقط بی تفاوت بمونین علت سقط باید مشخص بشه بعضا با یکی دو تا دارو مسأله اسپرم حل میشه ولی اگر حل نشده بمونه دوباره سقط تکرار میشه 

2740
توی بهداشت که آزمایش نمیگیرن برای آزمایش باید بری آزمایشگاه  شوهرت آزمایش باید بده و علت سقط م ...

بعید میدونم اینکارو کنه کلا با دکترا مشکل داره انگار یا خسیسه نمیدونم اصلا راضی نمیشه بیاد