2752
2734
عنوان

چقدر این مسئله مهم بوده من الان فهمیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 124 بازدید | 19 پست
ولی واقعا باهوشی اخه اینهمه کاربررررر  

کاربریت چرا تعلیق شد یه بار باهات حرف زدم یادته؟

دیگه از اون موقع یادم بود😂

این حقایق هستند که آدم‌ها را از هم دور می‌کنند ، نه دروغ ! وگرنه ما دروغ می‌گوییم که نزدیک باقی بمانیم ! آدم‌ها یک‌بار عمیقاً عاشق می‌شوند، چون فقط یک‌بار نمی‌ترسند که همه چیز خود را از دست بدهند؛ امّا بعد از همان یک‌بار، ترس‌ها آن‌قدر عمیق می‌شوند که عشق، دیگر دور می‌ایستد ...
کاربریت چرا تعلیق شد یه بار باهات حرف زدم یادته؟ دیگه از اون موقع یادم بود😂

من دائم ال تعلیقم ..❌.

تعلیق نشم تعجبه....😂❌.  

اره یادمه  خیلییی از اینجا منو میشناشن خیلیییییا

------🕸 Alisan 🇸🇾 -🕸 فرشته_عذاب🕸--------🕷رکورد دار ترین تعلیقه سایت با سابقه ۴۳ کاربری متلاشی شده🕷 تیپ شخصیتی ESTP🕷 🇸🇾  و خدایی که ما را برای زندگی جز هدف درد نیافرید🕸 آنچه گذشت ؛ بازگشت ندارد...🕷اگه جوابتو ندادم نه لال هستم و نه کور و کر ؛ قطعا حوصله تایپ ندارم 🕷

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من دائم ال تعلیقم ..❌. تعلیق نشم تعجبه....😂❌.    اره یادمه  خیلییی از اینجا منو می ...

دیگه یادم بود از همون جا😂😂😂🤣

این حقایق هستند که آدم‌ها را از هم دور می‌کنند ، نه دروغ ! وگرنه ما دروغ می‌گوییم که نزدیک باقی بمانیم ! آدم‌ها یک‌بار عمیقاً عاشق می‌شوند، چون فقط یک‌بار نمی‌ترسند که همه چیز خود را از دست بدهند؛ امّا بعد از همان یک‌بار، ترس‌ها آن‌قدر عمیق می‌شوند که عشق، دیگر دور می‌ایستد ...
دیگه یادم بود از همون جا😂😂😂🤣

افرین بر هوشت😂😂❌❌❌

------🕸 Alisan 🇸🇾 -🕸 فرشته_عذاب🕸--------🕷رکورد دار ترین تعلیقه سایت با سابقه ۴۳ کاربری متلاشی شده🕷 تیپ شخصیتی ESTP🕷 🇸🇾  و خدایی که ما را برای زندگی جز هدف درد نیافرید🕸 آنچه گذشت ؛ بازگشت ندارد...🕷اگه جوابتو ندادم نه لال هستم و نه کور و کر ؛ قطعا حوصله تایپ ندارم 🕷
2731
افرین بر هوشت😂😂❌❌❌

درود داره درود بر شرفت😂😂