2733
2739

این اندازه برای دونفره

یه لیوان جو 

نصف سینه مرغ

هویج یک عدد

جعفری 

پیاز متوسط

سیر دو حبه

رب انار دوقاشق

فلفل سیاه

فلفل قرمز

نمک

دستور پخت :

جعفری و پیاز و سیر همه رو با هم خورد میکنید سینه مرغ هم تیکه تیکه میکنید میریزید داخل مواد سبزی رب انار و نمک و فلفل هم میریزید

جو هم آسیاب کردم آرد شد با یه لیوان اب قاطی کردم میتونیدم اسیاب نکنید ولی بنظرم آرد میشه غلیظ و خوشمزه میشه

مواد سبزی و مرغ رو بریزید تو قابلمه ۳ دقیقه تفت بدید نذارید ابش کامل خشک بشه تفت کوچیک بدید بعد دولیوان اب سرد بریزید بعد روش آرد جو با اب قاطی شده بود بریزید درشو ببندید ۲۰ دقیقه ای اماده شده مرغ هم چون تبکه ای شده ۵ دقیقه ای میپزه 

من یکم اب گوشت هم داشتم نصف ملاقه روش ریختم میتونیدم نریزید 

مزش عالیههههههه بخورید نوش جونتون❤️😉😋

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
ممنون عزیزم خیلی بهش احتیاج داشتم 🥰😍❤ تازه مستقل شدم خیلی از غذا ها رو بلد نیستم 😅

به به مباررررکهههه❤️❤️😍😍😍

ببین سه سوته درست میشه 

میتونی تو مواد سبزی ک مرغ باهاش قاطی کردی دیگه اب نریزی سوپ نشه تو روغن تفت بدی با روغن زیتون ک بهتره یا کبابش کنی 

2738

این سوپ جو هست عزیزم 😁

خیلی هم خوشمزست 

بسلامتی 

گروه طلایی💛خدا کشتی آنجا که خواهد بَرَد اگر ناخدا جامه بر تن دَرَد🤲🤝وزن شروع:۷۶,۲۵۰وزن نهای۶۱, ۸۵۰💪ان شا الله .. من یه ثبیتی ام الحمدلله 😍خانمای که قصد کاهش وزن دارید به تاپیک مانکن های زیبا سر بزنید
این سوپ جو هست عزیزم 😁 خیلی هم خوشمزست  بسلامتی

اره ولی من اپدیتش کردم با رب انار 😂ولی رب انار خیلی مزشو خوب میکنه بجای رب گوجه البته رب گوجه هم خوبه بعد جو ارد میشه خوشمزه تر میشه

اره ولی من اپدیتش کردم با رب انار 😂ولی رب انار خیلی مزشو خوب میکنه بجای رب گوجه البته رب گوجه هم خو ...

عه با رب انار امتحان نکردم حتما خوب میشه😍

گروه طلایی💛خدا کشتی آنجا که خواهد بَرَد اگر ناخدا جامه بر تن دَرَد🤲🤝وزن شروع:۷۶,۲۵۰وزن نهای۶۱, ۸۵۰💪ان شا الله .. من یه ثبیتی ام الحمدلله 😍خانمای که قصد کاهش وزن دارید به تاپیک مانکن های زیبا سر بزنید