2737
2739

قلبم داره تند میزنه من شنبه عمل لابیاپلاستی (کوچیک کردن لابیا) گرفتم و حتمی هس پولم واریز کردم به هیچ وجه نمیخواستم بفهمه 

بعد کلی اصرار نامزدم راضی شدم تو چراغ خاموش رابطه (بدون دخول) انجام بدیم الان اومده میگه لابیات بزرگ بود

توروووخداااا بگین چیکاررر کنم الان اگه انکار کنم ضایع هس؟ چه غلطی کردم راضی شدم دقیقا چند روز قبل عمل راضی به رابطه شدم وای😭😭😭 این همه جلوشو گرفتم دو سه روزم میگرفتم چقدر خریت کردم گفتم نمیفهمه حالا چیکاررر کنمممم اصلا نمیخواستم بفهمه بگم نیست باور میکنه چون ندیده تو چراغ خاموش😭

وقتی بچه ها، دانشمندان را همانطوری ببینند که خواننده ها و بازیگران معروف را می بینند، تمدن به سطح بعدی خواهد رسید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دو سه روز؟ 

با دو سه روز خوب نمیشی یه سر به تاپیک ها میز ی متوجه زمان دقیق دوره نقاهتش میشدی

الماسی که برش هاش بیشتره ،توی نور بیشتر میدرخشه پس از برش های روحت ناراحت نباش .
2728

چیزی نشده ک عمل کن 

گردن نگیر بزرگیشو بگو نه اشتباه دیدی اصلا اونطوری نیس 

ولی تا وقتی سرپابشی باید ازش دور باشی چون منکه لابیا کردم تقریبا یک ماه طول کشید بخیه اینا بیفته

باشه تو خوبی...
چه اشکالی داره بفهمه؟

نمیخوام بفهمه عمل میخوام کنم فکر میکنه مشکله بعد فردا عیب میذاره روم

وقتی بچه ها، دانشمندان را همانطوری ببینند که خواننده ها و بازیگران معروف را می بینند، تمدن به سطح بعدی خواهد رسید.
2740

بگو سر ای حرفت برا شنبه نوبت گرفتم پولم دادم برا عمل بزن ت دهنش بابا برو عمل کن دیگ همش کار ی ساعته انگار میخا بمب هوا کنی

با آنکِه دِلش بستِه بِه دِل‌‌هایِ دِگر بود ؛ دیوانِه دِلم باز گِرِفتار دِلش بود🌿🖤-️

بفهمه مگ چی میشه 

جایی‌ خوانده بودم که درد آدم را بزرگ می‌‌کند و روح را صیقل می‌دهدو تجربه را زیاد می‌کند. هیچ جا ننوشته‌اند که درد با یک زن، با یک مادر چه می‌‌کند. مادران درد کشیده یا زود می‌میرند، یا برای همیشه می‌‌روند، یا می‌‌مانند با چشمانی که رنگِ بی‌‌تفاوتی‌ گرفته استو دستانی که زیر ناخن‌هایش جز چیزی نمی‌روید، و گیسوانی که رقص بر شانه‌های زنانه را به خاطر نمی‌‌آورند. مادرانی بی‌ هیچ آرزویی، با ‌دنیایی کوچک. دنیایی بسیار بسیار کوچک. هیچکس از مادرانی که به بهشت نمی‌‌روند چیزی ننوشته است.
چیزی نشده ک عمل کن  گردن نگیر بزرگیشو بگو نه اشتباه دیدی اصلا اونطوری نیس  ولی تا وقتی س ...

مشکلی نیس یک ماه به کاریش میکنم ولی اینکه فهمیده بزرگه فکر نکنم باور کنه حرفمو بهش بگم نیس

2706