2777
2789
عنوان

خانومایی که رانندگی میکنید بیاین

337 بازدید | 33 پست

ضربان قلبم روی هزاره

تازه چند وقته دارم میشینم پشت ماشین . ماشینم رو همیشه تو کوچه پارک میکنم. تازه دوبل هم بلد نیستم هنوز

امروز رفتم بیرون. وقتی برگشتم گفتم برم داخل پارکینگ مجتمع تو جای پارک خودمون که الان ماشین همسرم توش نیست. 

نتونستم درست پارک کنم. گیر افتادم. هی جلو و عقب کردم. آخر سر دنده عقب گرفتم با سر و کککککج رفتم تو جای پارکینگمون. گفتم همین بسه. سریع خاموشش کردم اومدم بالا. زنگ زدم همسرم وقتی اومد ماشین رو صاف کنه

ای خدا اعتماد به نفسم نابود شد😭😭😭😭

این یوزر مشترکا توسط دو نفر استفاده میشه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عادیه یبار که همسرت داره پارک میکنه به حرکات و چرخش فرمونش دقت کن یاد میگیری

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗

بیخیال من دوساله دارم رانندگی میکنم حتی تو جاده هم رانندگی کردم اما پارک دوبل بلد نیسم میرم سه تا خیابون بالاتر پارک میکنم که پارک دوبل نکنم تازه هم برای همه تعریف میکنم و میخندم 🤣🤣🤭

خنثی

بابا بیخیال یاد میگیری 🤣🤣 چن وقته گواهی نامه داری یکی دو سال اول سال سوتیه

متنفر از افراد چسبونکی. ب جان جدم، نیستی در حدم😪 پیروی از مقررات مین یونگی و کیم سوکجین، مهم ترین قانون: سکوت بجای بحث با احمق ها✅️

همه که راننده زاده نشدن باید تمرین کنی منم روزای اول پارکم افتضاح بود الان راه افتادم

مردم هرگز خوشبختی خود را نمی‌شناسند اما خوشبختی دیگران همیشه جلوی دید آنهاست  به داشته های خود عمیق تر نگاه کنید   
2801