2737
2739
عنوان

با فرد حسود چیکار میکنین

91 بازدید | 13 پست

بخدا خسته شده ام

یه ذره ناراحت میشم میگه خداروشکر  حتما با شوهرت اختلاف داری

یه گردش میرم تو‌خونه دعوا راه میندازه

شوهرم واسم چیزی میخره یه مدت قیامت به پا میکنه با بهونه های مختلف

من متاهلم اون مجرد

همش تو خونه غر میزنه همش دلمو میشکنه

نمیزاره مهمون بیام‌خونه پدریم 

به همسرم رو نمیده

کیه

در من کافریست که سخت به طُ ایمان دارد :) ĸurd🧿❤️میدونی قسمت وحشتناک زندگی کجاست؟ اونجاییه که خدا آرزوتو دو دستی به کسی که هیچ تلاشی براش نکرده تقدیم میکنه🙃میشه برای حاجتم یه صلوات بدین 🫠🥹الهی هرکی امضامو میخونه حاجت روا شه✨❤️✨ اَللّهُمَّ‌صَلِّ‌عَلی‌مُحمّدٍوَآلِ‌مُحمّدوَعَجل‌فَرَجَهُم✨❤️✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
خواهرم

اگه سنش نزدیک ازدواجه اره حسودی میکنه ،شاید تو موفعی ک شما نیستی پدرومادر شمارو میزنن تو سرش و از شما تعریف میکنن،کلا بی محلش کن خوب میشه 

در من کافریست که سخت به طُ ایمان دارد :) ĸurd🧿❤️میدونی قسمت وحشتناک زندگی کجاست؟ اونجاییه که خدا آرزوتو دو دستی به کسی که هیچ تلاشی براش نکرده تقدیم میکنه🙃میشه برای حاجتم یه صلوات بدین 🫠🥹الهی هرکی امضامو میخونه حاجت روا شه✨❤️✨ اَللّهُمَّ‌صَلِّ‌عَلی‌مُحمّدٍوَآلِ‌مُحمّدوَعَجل‌فَرَجَهُم✨❤️✨
خیلی اذیت میشم حالت مریضی داره رفتاراش

به هیچ وجه نذار از کاروزندگیت سر دربیاره ،کلا بزن بلاکش کن 

خیلی میترسم خدای نکرده یه زمانی اتفاقی بیفته پر باز میکنه پرواز میکنه

کاش شوهرش بدین بره 😂