2737
2734
عنوان

این مرض درمون نداره??

271 بازدید | 23 پست

من دارمش واقعا اعصابم خرابه از خودم

طرف بعد 4روز جوابم داده زرتی جوابش دادم

ای خدا😑😑😑😑

تيكر تولدمه اميدوارم اون موقع حال و روزم بهتر از الانم باشه 🤕🤒😻🚶حاجتي دارين بگين براتون صلوات و ايت الكرسي بخونم 👌
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
منم اینجوبیم🤣

بخدا میخوام خودمو بکشم از حرص د اخه دختر تو.هم صبر کن یکمی

اهنگ.... الهی زودتر بمیرم 

تيكر تولدمه اميدوارم اون موقع حال و روزم بهتر از الانم باشه 🤕🤒😻🚶حاجتي دارين بگين براتون صلوات و ايت الكرسي بخونم 👌

مرض نیست

اتفاقا به خودت افتخار کن که انقدر صافی . منم مثل خودتم ماها بی شیله پیله ایم تو این دنیای پر از دروغ

زنی را می شناسم من که شعرش بوی غم دارد ولی می خندد و گويد که دنيا پيچ و خم داردزنی با تار تنهايی لباس تور می بافد زنی در کنج تاريکی نماز نور می خواند
من اینجوریم که:بعد۲ماه جوابمو دادی؟حالا که دو ثانیه دیر سین زدم میفهمی😂😂💔

دقیقا من گفتم پیام داد جوابش نمیدم تا سراغمو بگیره خودش جلو خودمو نتونستم بگیرم😐😐😂😂

2740
به تو میگن زن زندگی

هیی💔😂

بیشعور فکر کردم راست میگی اومده بودم برات صلوات بفرستم😂

😂😂

حالا اشکا نداره اینم نوعی بیماریه بفرس صلواتا شاید گرفت😂💋💋ماچ بهت😁

آره  منم   فوقش  بتونم   ۱ دقیقه  بعدش  جواب  بدم  ورگرنن زرتی   جواب  میدم    

درصورتی  که  چن  روز  منتظر  بودم  

که  جواب  بده  

بعضیا  خیلی  بیشعورن  

نمیدونم  چجوری   دلشون   طاقت میاره  

کاش مال ماهم اینطور بود طرفت مهمه قدردون باشه یا تورو کم ارزش بدونا

هففف ولا من نمیدونم طرفم چشه اخه لامصب 4روز چطوری

جلو خودشون میگیرن جواب ندن

2706