2737
2739
عنوان

ببینید فقط منم که اسکولم؟😂😂

463 بازدید | 30 پست

امشب شوهرم سر یه چیز جدی داشت دعوام میکرد 

طوری که خیلی عصبی بود ممکن بود اون وسطاش یه چیزی ام بگه که باب میلم نباشه بعد من اصن حواسم به حرفاش نبود داشتم با آهنگی که تو ماشینه میخوندم آروم آروم😂😂😂یهو شوهرم آهنگو قط کرد به خودم اومدم و همچنان داشتم باهاش میخوندم دیگه اونم خندش گرفت ولی نخندید

کلا گاهی که باید بهم بربخوره اون قسمت از مغزم کار نمیکنه بعدا میفهمم 😂

چقد باحالی. همینجوری ادامه بده، پیر نمیشی به خدا

گاهی شوهرم میگه بی‌خیالی تو منو پیر می‌کنه 😂😂😂

امروزم لباسش تو کیفم بود لوسیون ریخته بود روش برداشت گفت این چیه با ذوق گفتم لوسیونه😍😂 نمی‌دونم چرا اینجوری ذوق میکردم 😂😂بعد گفت می‌دونم منظورم اینه چیکارش کنم😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این  یکی از روش منه برا حرص دادن اونی که عصبانیه 

معمولا ولی گاهی جایی باید جدی باشم طرف داره حرف مهم میزنه وسطش میگم ناخنام قشنگه گوگولیه؟بعد نظرشو داد میگم خب داشتی راجب یه چیزی حرف میزدی نصفه موند

شب غم انگیز تو نیز بگذرد.    اما در این میان دلی ز دست میرود
2728
2740
وای کپی منی با این تفاوت که برا من از قصد نیست از اسکولیمه🥺😂

نعمت خوبیه این اسکولی،تواین دنیای پیچیده، کارت درسته همین فرمون برو

من هنوز بچگی نکردم،ولی لباس بزرگسالی تنم کردند،اونم اشتباهی واسه ام دوخته بودند،تنگه برام،،حالام میخوان بزور لباس پیری تنم کنند..من هنوز همون دخترک5،6ساله ام،که  پای چرخ خیاطی مادرم مینشستم تا پیرهن جدیدمو زودتر بدوزه و بپوشم.چه ذوقی میکردم.من هنوز دلم مثل گنجشک کوچیکه،زود میشکنه و زودی هم با یه پفک آشتی آشتی میشه،،من داره موهام سفید میشه ولی هنوزم یه جوجه رنگی دلمو شاد میکنه.وقتی بچه هام بهم میگن مامان،وحشت میکنم،یعنی من کی اینقدر بزرگ شدم که بشم تکیه گاه دو سه تا وروجک..منو ببرین بدین به مامانم تا گوشه ی چادرش رو بگیرم و باهاش برم حرم تا برگشتنی برام بستنی بخره،من بچگیمو میخوام!!!
وای 😂😂😂 خیلی خوبه آفرین😂♥️

امروز رفتیم بازار بعد این یکم ازمن دور شد با کالسکه بچه 🤣بعد چنددیقه من ندیدمش همینطوری میرفتم کنار یه یارویی بعد نگا کردم دیدم این ک شوهرمن نیس🤣🤣بعددیدم شوهرم از دور با حالت پوکری دارع نگام میکنه خب داشته با خدش میگفته یه همچین اسکلی زن منه

🖤
وای کپی منی با این تفاوت که برا من از قصد نیست از اسکولیمه🥺😂

😂😂😂😂میفهممت ولی گاهی واقعا نمیشه جدی شد دست خودمون نیس گاهیم عمدی میکنم

رلم ادم منطقی بود تو فک کن پشت تلفن داشت درمورد اینده حرف میزد یا یه چیز خیلی مهم بعد میگف این صدای چیه میاد میگفتم هیچی حرف بزن تو من دارم باب اسفنجی نگا میکنم 

یا تو ویدیو کال راجب دلیل دلخوریش ازم حرف میزد منم اینور بیخیال پفک میخوردم🙂

شب غم انگیز تو نیز بگذرد.    اما در این میان دلی ز دست میرود
2706