2733
2739
عنوان

دیونه نشم با این عمل بینیم خوبه🤧

1545 بازدید | 120 پست

عزیزان من بینیم یکم کج بود ولی قوس بسیار شکیلی داشت🥲 

عمل دومم بعد ۳سال چون عمل اولم بینیم کج شده بود رفتم مجدد ترمیم ولی چی بگم ک انگار ر... توش 

صافو صوف شده ولی اون قوس قشنگو ب فنا داده الان یک بینی دارم ک از جای پیشونیم تا نوووووک بینیم صاف اومدا پایین ک تو نگاه اول حس افتادگی نوک بینی حس میکنی 

به دکترم گفتم فقط میگه صبر کن یک سال ببینیم چی میشه 

خودم فشار میدم مث خمیر میره داخل و برمیگرده 

میگن ورمه بعد ک بخوابه یک قوس ملایمی داره بینیت ولی 

قوس بینیمو با غضروف پر کرده

مگه غضروف مث ورم جم میشه ؟؟؟؟ امروز دقیق شد ۳ ماه ک عمل کردم 

جان من نگین عکس بفرست خدایی اینقدر زشته ک یک عکسم تو گوشیم نگه نمیدارم الانم ک چسب داره 

از همون اطلاعات عمومیاتون و تجربه های گرانقدرتون با توضیحاتم کمکم کنین 🤦‍♀️تا ببینم چه خاکی باید ب سرم بریزم 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

من ک الان میخام برم خودمو امین آباد بستری کنم ب خاطر همین بینیم

وسواس فکری گرفتم ب خاطرش 

نیمه فانتزی میخاسم کاملا طبیعی شده 

هیچی ب هیچی 

شصت میلیون پول زدم ب چص گاو

چالش حرف ناشناس🐍نیوش یک☝🏻نیوش دو✌🏻نیوش سه👌🏻نیوش دنده ب دنده🚗نیوش عسل و قنده🍭🍯نیوش چرا نمیخنده؟:/😼نیوش آه🤧 نیوش ماه🌙🌝نیوش مثل قناری🐥🤪نیوش ماشین فراری🚘نیوش آه😚نیوش ماه🌛💋نیوش چرا سر جنگه؟⚔️😤نیوش بشقاب پرنده🍽🦚🕊نیوش آه🐾نیوش ماه🔥😛نیوش ماه و قشنگه🌙😻نیوش مست و ملنگه🍷🥂🍺زراشم چ قشنگه😂😂هه ناسکم ده نوسم خوشم ده ویی مه لی دووباره یه له وانه یه روژیک نه بم که دووباره ی که مه وه💛.#بژی_کورد✌🏼🇹🇯
2738
من ک الان میخام برم خودمو امین آباد بستری کنم ب خاطر همین بینیم وسواس فکری گرفتم ب خاطرش& ...

واقعا منم مشهدم دیگه باید برم خودم معرفی کنم تو این س ماه عمرم تموم شد 

من ک الان میخام برم خودمو امین آباد بستری کنم ب خاطر همین بینیم وسواس فکری گرفتم ب خاطرش& ...

حالا من طبیعی دوس دارم میترسم برم 

فانتزی دربیاد 

موندم‌اصن‌کجا برم عمل کنم ک‌دکترش خوب باشه

من عاشق همسرم و‌زندگیم هستم (خدایاشکرت)🩷🌈
حالا من طبیعی دوس دارم میترسم برم  فانتزی دربیاد  موندم‌اصن‌کجا برم عمل کنم ک‌دکترش خوب ...

نکن بخدا طبیعی دل آدمو میزنع اصن انگار ن انگار عمل کرده باشی 

حالا باز مال من نسبتن طبیعیه 

چالش حرف ناشناس🐍نیوش یک☝🏻نیوش دو✌🏻نیوش سه👌🏻نیوش دنده ب دنده🚗نیوش عسل و قنده🍭🍯نیوش چرا نمیخنده؟:/😼نیوش آه🤧 نیوش ماه🌙🌝نیوش مثل قناری🐥🤪نیوش ماشین فراری🚘نیوش آه😚نیوش ماه🌛💋نیوش چرا سر جنگه؟⚔️😤نیوش بشقاب پرنده🍽🦚🕊نیوش آه🐾نیوش ماه🔥😛نیوش ماه و قشنگه🌙😻نیوش مست و ملنگه🍷🥂🍺زراشم چ قشنگه😂😂هه ناسکم ده نوسم خوشم ده ویی مه لی دووباره یه له وانه یه روژیک نه بم که دووباره ی که مه وه💛.#بژی_کورد✌🏼🇹🇯
عکس چیه  چند وقت عمل کردی

من پارسال عمل کردم 

بینی منم صاف بود 

خودم قوس دوس نداشتم 

الان میخوام عکس بعد یه سالش رو برات بذارم 

دوس داری ببینی؟

اگه جواب چرندیاتت رو ندادم بدون در حدی نیستی که ارزش جواب دادن داشته باشی😁
2706