2733
2739

لطفا برای قبولی ازمون خرداد ماهم و باز شدن گره ازدواجم رسیدن به عشقم و یه حاجت دیگم صلوات بفرستین یا حمد بخونین دعام کنین کامنت بذارین که امید بگیرم، تو قنوت نماز شبم دعاتون میکنم♥️♥️♥️یادتون نره لطفا محتاجم به دعاتون😭😭😭😔😔😔😔

++++ حتما کامنت بذارین که خوندین برام که دعا کنم تو نمازشم براتون عزیزای من♥️♥️♥️🥲🥲🥲

ابولقاسم

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌  آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم🤍.{ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشد ، تو که با منی همیشه، چه " تری " چه " لن ترانی "💜} من خدا رو دیدم ، تو تمام لحظه های زندگیم خدا بود حتی موقعی که من ازش غافل بودم اون بغلم کرد🥺❤️🌱
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2740

من برات خوندم

تو هم برا من دعا کن لطفاً 

اینو همیشه با خودت تکرار کن که تو هیچ کی نیستی که به خودت اجازه بدی به بقیه راحت توهین کنی... در کمال ادب نظرتو بگو اگه نمیتونی مودب باشی پس منو ریپ نزن... من مثل تو حوصله دعوا ندارم... من مثل تو عادت ندارم یقه مردمو واسه طرز فکرشون بگیرم😊

شیوا

جونم برات حمد صلوات فرستادم انشالله به تمام خواسته هات برسی

توعم برا سلامتیم دعا کن

روزها رفتند و من دیگر  خود نمی دانم کدامینم             آن منِ سرسخت مغرورم  یا   منِ مغلوبِ دیرینم    
2706