2737
2739
عنوان

خانما این سرویس پذیرایی چطوره؟ + عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 513 بازدید | 22 پست
ببخشید 😁♥️

بودجه داشته باشی استیل برنزهای هند هم رو بورسن هم چون گرانبها و لوکسن روز به روز گرونتر میشن دمده هم نمیشن.

اونقدر نداری کریستال متوسط بگیر. ولی کریستال دیگه خیلی تکراریه.

بودجه ات کم هست دیگه بلور و چینی هست.

چطور یه پست رو به دقیقه ای درجا میترکونید ولی اینهمه گزارش و پیام و اعتراض میدیم نمیبینید؟! وقتی جواب گزارش ها رو نمیدید خودمون مجبوریم کاربر موردنظر رو ادب کنیم.  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خریدم دوتا سرویس کریستال اینا رو دم دستی می‌خوام 

دم دستی سرویس پذیرایی میگیرن مگه. چوب بگیر یا بلور و چینی. برا دم دستی رزین دوست داشتی بد نیست

چطور یه پست رو به دقیقه ای درجا میترکونید ولی اینهمه گزارش و پیام و اعتراض میدیم نمیبینید؟! وقتی جواب گزارش ها رو نمیدید خودمون مجبوریم کاربر موردنظر رو ادب کنیم.  
دم دستی سرویس پذیرایی میگیرن مگه. چوب بگیر یا بلور و چینی. برا دم دستی رزین دوست داشتی بد نیست

رزین لب پر میشه؟

***عزیزانم لطفا در تاپیک های ختم و حاجت روایی ها تگم کنید. یک دنیا سپاس برای مهربانی شما ***
2731
رزین لب پر میشه؟

نمیدونم

خریدم دوتا سرویس کریستال اینا رو دم دستی می‌خوام 

اهان من فکر کردم واسه مهمون میخوای

اونوقت هر چیزی که خوشو اومد و دلت نشست بخر خوشبخت باشی الهی

خدایا شکرت که بعد از ۱۰ سال ماشین خریدیم❤️❤️بچه ها دعا کنین بتونیم از خودمون خونه و یه پسر سالم و صالح داشته باشیم منم دعاتون میکنم❤️❤️❤️
2740