2737
2739

چه رفتاری چه سبک لباسی چه سبک صحبتی یا چه مدل زبان بدنی انجام میدید که بنظر خودتون باعث میشه احترامتون حفظ بشه

یه آدم با اعتماد بنفس و کاریزماتیک نشون داده بشید

البته از این رفتارای ضایع و بیش از حد رسمی و خشک نباشه که نتیجه عکس بده

فقط 22 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

با اجازه استارتر 

دوستم با اکانت helen_bano

شناسایی شده 

از طرفی نمیتونه وارد اکانتش بشه 

رمز رو میزنه اشتباه 

می‌ترسه کار شوهرش باشه و همه تاپیک هاشو خونده باشه 

از من خواست ب نی نی یار بگم باید چکار کنه؟

دیگه نمی‌خواد تاپیک هاش خونده بشهمیشه نی نی یار سه و پنج رو تگ کنید 

صلوات کبیر میخونم براتون

بالاخره منم دارم زائر کربلا میشم انشاالله تا پایان خرداد (در کمال ناباوری و کااااملا یهویی انشاالله قسمت شماهم )قربونت برم ارباب که انقدر قشنگ و یهویی طلبیدی ** اخرش مرغ دل تنگ و بیقرارم رو میارم پر میدم تو بین الحرمینت سالها قبل برای یک حاجتی مدام زیارت عاشورا خوندم (شش ماه تمام فقط یکی دو شبشو دیر خوندم) اما به اونی که خواستم نرسیدم منم ناامید شدم از آقا یکی دو سال بعد دلم همین طوری  هوای زیارت عاشورا کرد شب خوندم و خوابیدم  فرداش هنوز از خواب بیدار نشده بودم ک شوهرم زنگ زد گفت کربلا میایی ؟ میخوام اسممونو بنویسم ( معجزه ) آخ حسین جانم ، بند دلم. خلاصه ک بچسبید به زیارت عاشورا و هیچچچچ وقت ناامید نشید این اقا پسر مولاست ک شام شبشو میبخشد و پسر حضرت فاطمست ک لباس عروسیشو بخشید ***منتظر سفر نامم به همراه عکس باشید دعا گوی همه نی نی سایتی ها خواهم بود و در آخر ی صلوات از طرف من هدیه به امام حسین کنید اگه دوست داشتین اللهم صل علی فاطمه و ابیها و بعلها و بنیها و سر المستودع فیها به عدد ما احاطه بهی علمک
2738

دیدید بعضیا رو از ثروت یا از تحصیلاتشون هنوز خبر نداری

ولی ازشون شخصیت و وقار میباره بعضیام برعکس

که وقتی از ثروت و تحصیلاتشون با خبر میشی تعجب میکنی

فقط 22 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

لباس تمیز و مرتب خوشبو. مهمتر از لباس آداب رفتار کردنه جایی دعوت نشدی نرو .دعوت شدی دست خالی نرو. خونه کسی چند روز نمون. زیاد گرم نگیر و سفره دلتو باز نکن. غیبت نکن حرفا خاله زنکی نزن. جایی که بهت احترام‌ نمیذارن نرو. 

1-ارایش مو و صورت 

۲ -لباس مرتب 

۳ خوش بو بودن 

۴ صاف نشستن

۵ با ارامش و لبخند ملیح جواب دادن 

۶ زیادی صمیمی نشدن

۷ احترام احترام میاره صدا کردن اسمشون +خانم یا اقا

لاییییک نکنید توروخدا نکنننننننن دیونم کردین لایک نکن 

هیچی من بیشتر تو جمع سکوت میکنم تا کسی باهام حرف نزنه حرف نمی‌زنم . صفرم تو آداب معاشرت دست خودم نیست . مثلاً دو نفر که با هم دارن صحبت می‌کنن به نظرم زشته که منم بپرم وسط حرفاشون ولی بقیه اینطوری نیستن 

2706