2733
2739

وقتی زنی تنهاست، غریبه، همصحبت نداره، خانواده بافهم و درکی نداره و بخاطر مسائلی فعلا تو اون زندگی مضخرفه گاهی احتیاج داره حرفاشو به یکی بگه و آدمای هم دردش رو پیدا کنه صحبت کنه سبک شه یا به هم راهکار بدن. شما باکلاسا و مرفه ها و خوشبختا نرین تو تاپیکشون که خاطرتون مکدر نشه. منم وقتی با شرط گرفتن حق طلاق موقتا بخاطر بچه ها برگشتم پیشش و پیش خودم فک میکردم ترسیده و آدم شده یه ماهی طول کشید تا خیانت بعدیش لو بره، تو اون یه ماه بعد چندین سال انقد ذوق زندگی پیدا کرده بودم و شاد شده بودم و فک میکردم آدم شده اصلا تاپیکای خیانتو باز نمیکردم ولی هیچ وقتم فکر نمیکردم که چاخان و دروغن چون خودم کشیده بودم سالها این دردا رو. من فکر میکردم تو این یه ماه این خوب شده در حالیکه سرم شلوغ بود نفهمیده بودم تا اینکه خود زنه نصفه شب به شوهرم زنگ زد و لو رفت..حالام تو فکر جدایی ام... 

پس لطفا نمک به زخم من و امثال من نزنین ـ..💔 گاهی بعضی حرفا تا مغز استخون آدمو میسوزونه.. مخصوصا قضاتاشون راجع به بچه.... 🤦🏻‍♀️

من خیانت دیدم 

ن از شوهرم ولی از کسی ک ی زمانی عاشقش بودم 

نابود شدم 

دیگ واای ب حال شماهایی ک شوهرتونه 

خدا بهتون آرامش بده🩷

کائنات در جهت خوشبختی من پیش میره آمین🤍💫                 ۱۴۰۴/۴/۴ 🌱🦋
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

وای اره واقعا 

من تو تاپیکای خیانت میام ولی اکثرا جرآت حرف زدنو نمیکنم 

چون خیلی شرایط خاصیه 

امااا واقعا امیدوارم کسی ازم نخواد که وقتی یه نفر راجب خیانت تاپیک میزنه رفتم سر زندگی یه نفر دیگه بگم بسلامتی

خیلیییی عصبی میشم با این حرف 🤦‍♀️🤦‍♀️

اتفاقا خوبه که درموردش تاپیک میزنن‌. وقتی درمورد مشکلشون صحبت کنن و دوتا همدرد پیدا کنن خیلی حالشون بهتر میشه و دیگه به اون صورت عذاب نمیکشن.

اونایی هم که نمیتونن کمک کنن بهتره که چیزی نگن. نه فقط این تاپیکا.. کلا توی هر تاپیکی که کمکی از دستشون درنمیاد چیزی نگن

2740
اونایی که مسخره میکنن و میگن تاپیکای خیانت دروغه و واسه پربازدید شدنه و سرکار گذاشتن. اونا رو میگم

بببین گل اینجا یه فضا مجازیه و اصلا رایت و دروغ حرفها واقعا معلوم نیست به همین خاطر اعتماد و نگرش آدم ها شکل میگیره که یه عده یه ماجرا را باور میکنند یه عده نه 

بنظرم سخت نگیر مهم اتفاقی هست که افتاده و اثرش رو رو زندگی آدم می‌ذاره نه باور کردن یا نکردن بقیه