2737
2739
عنوان

سرویس قاشق طلایی-نقره ای قسمت طلاییش‌ رنگش میره؟+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 175 بازدید | 22 پست
این مارکش یونیکه قیمتش میشه گفت متوسطه نمیدونم جزو‌جنس خوباس یا نه

یونیک قاشق خوبی داره اگه اصله

پـروردگــارا !بر دلم آرامشی فرو ریز،کـه هـر آنچه مرابه درد می آورد را نادیده بگیرم 🤍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام خواهر خوبی توروخدا کمک کن شما سبکی سر وگزگز سرتون خوب شده چطوری؟علتش چی بود

نه عزیزم خوب نشد فقط کم شده هر از چندگاهی گزگز میکنه مخصوصا وقتی از گوشی زیاد استفاده میکنم

من با استعداد بودم، یعنی هستم ؛بعضی وقت ها به دست هایم نگاه میکنمو فکر میکنم که میتوانستم پیانیست بزرگی بشومیا یک چیز دیگر، ولی دست هایم چه کار کرده اند؟یک جایم را خارانده اند، چک نوشته اند، بند کفش بسته اند،سیفون کشیده اند، دست هایم را حرام کرده ام، همینطور ذهنم را ...!
2731
خب چکاب و ام آرای دادی؟

نه همش پشت گوش میندازم . فقط به روانشناسم گفتم گفت چیزی نیست

من با استعداد بودم، یعنی هستم ؛بعضی وقت ها به دست هایم نگاه میکنمو فکر میکنم که میتوانستم پیانیست بزرگی بشومیا یک چیز دیگر، ولی دست هایم چه کار کرده اند؟یک جایم را خارانده اند، چک نوشته اند، بند کفش بسته اند،سیفون کشیده اند، دست هایم را حرام کرده ام، همینطور ذهنم را ...!
قرص اعصاب میخورید؟

نه نمیخورم

قرص اعصاب میخورید؟

روانشناس قرص نمیده روان پزشک قرص میده اگه داروی اعصاب میخوردم شک میکردم از قرصه باشه

2740