2733
2739
عنوان

اونایی که برای پسر اقدام کردن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 1089 بازدید | 67 پست
هعی خدا ازت میخام کاری کنی مردم جهان در این حد به شعور و تجاری و سلامت عقل برسن که بتونن بفهمن که پ ...

عزیزم ادم از هر دو جنس دوست داره 

من اگه پسر داشتم دوست داشتم دختر هم داشته باشم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم ادم از هر دو جنس دوست داره  من اگه پسر داشتم دوست داشتم دختر هم داشته باشم

جهل کل وجودتونو گرفته و با این حرفا خودتونو انگار دارین تبرئه میکنید

مگه لباسه ک دو جنس رو دوس داشته باشی 

بدبخت اون آدمه

چه پسر چه دختر هیچ فرقی ندارن ک تو بگی من دلم هردوشون میخاد یا فقط یه مدلشو😐

کاربری برای دو نفر در دو سن متفاوته😑🙄
هعی خدا ازت میخام کاری کنی مردم جهان در این حد به شعور و تجاری و سلامت عقل برسن که بتونن بفهمن که پ ...

برای چی تاوان بدن عزیزم

اینکه ینفر پسر‌دوست داشته باشه معنیش این نیست که داره به‌اون جنس برتری میده؟

پسر و دختر دوتا میوه هستن ک ادم دوست دارع دوتاشو داشته باشه

همیشه دوست داشتم فرزند اولم پسر بشه تا بچه هام برادر بزرگتر داشته باشن.برادر بزرگتر مثل حامی میمونه خودم همیشه ناراحت بودم داداش بزرگتر ندارم

نمیدونم چرا تو این سایت همه فوری جبهه میگیرن نسبت به این موضوع

همه دوست دارن هم پسر داشته باشن هم دختر

هیچ چیز ازهیچکس بعید نیستتو زندگیتون به هیچکس اعتماد نکنید... اینطوری همیشه شما برنده ایدرازتون رو به هیچکس نگین چون وقتی شما نمیتونید راز خودتون رو نگه دارید مطمعنا کسی دیگه هم نمیتونه😬 
2728
چون رژیم داشتی استرس نداشتی ؟ من خیلی استرس دارم چون خیلی وقته رژیم هستیم و نمیدونم نتیجه میده یا نه

چه رژیمی؟من اصلا رژیم نگرفتم

و اصلا اعتقاد ندارم

یعنی مطمعنمممممم همه چی دست خداست

خودش تو قران گفته به هرکس بخوایم دختر و به هرکس بخوایم پسر میدیم

همه چیو سپردم دست خودش

هیچ چیز ازهیچکس بعید نیستتو زندگیتون به هیچکس اعتماد نکنید... اینطوری همیشه شما برنده ایدرازتون رو به هیچکس نگین چون وقتی شما نمیتونید راز خودتون رو نگه دارید مطمعنا کسی دیگه هم نمیتونه😬 
برای چی تاوان بدن عزیزم اینکه ینفر پسر‌دوست داشته باشه معنیش این نیست که داره به‌اون جنس برتری میده ...

جمع نبند

همه؟

یا فقط اونایی که هنوز درک ندارن تفاوت جنسیت تو اندام جنسیشونه

تو و امثال کاش نباشید تو این دنیا ک نابودمون کردین

خیلی دلم پره از شماها 

حیف ک اجازه پذیرش حق رو نداره ذهنت!

کاربری برای دو نفر در دو سن متفاوته😑🙄
عزیزم ان شاالله هرچی صلاحت باشه همون بشه خدابهت یه گل پسر سالم وخوشگل بده .من خودم بچه دوم دقیقا روز ...

من اصلا هیچی نخوردم

هیچ رژیمی نگرفتم

فقط اقدام کردم و الانم باردارم

همه چی سپردم به خدا

فقط دعا میکنم خیر و صلاحم بدونه بهم بده

در اصلا به رژیم و اینچیزا اصلا اعتقاد نداشتم و ندارم

میدونم همه چیز دست خداست

انشالله گل پسرتون همیشه سالم بمونن و صالح باشن

2740
جمع نبند همه؟ یا فقط اونایی که هنوز درک ندارن تفاوت جنسیت تو اندام جنسیشونه تو و امثال کاش نباشید ...

بیا فقط امیدوار باشیم نسل بعد اصلاح میشن کار دیگه ایی از ما برنمیاد 

جمع نبند همه؟ یا فقط اونایی که هنوز درک ندارن تفاوت جنسیت تو اندام جنسیشونه تو و امثال کاش نباشید ...

عزیزم قرار نیست همه مثل تو فکر کنن و به هرچیزی علاقه داری یا نداری علاقه داشته باشن

مطمعنم این تاپیک اگ در مورد دختر دار شدن بود اینطوری سریع جبهه نمیگرفتی

اینکه شما دلت پره تقصیره من نیست

علاوه بر کارهایی ک انجام‌میدی اینی من میگمم انجام‌بده. انشالله‌تاثیر داشته باشه.

برگ گیاه کاسنی بخر از عطاری .پودرش کن. از دوهفته قبل اقدام شبی یک قاشق بده شوهرت بخوره برای پسر شدن.

برای دختر شدن این دستورو خانم باید بخوره

من خودم برا پسر اقدام کردم ک زد وباردارشدم و سقط شد دگ ولش کردم و اهمیت ندادم سپردم بخدا بهم گفته بودن روز تخمک گذاری رابطه باسه ولی من بدون کیت و رژیم فردای پری اقدام کردم فقط تنها نکته ای ک رعایت کردم این بود ک ارضا بشم و هم اینکه مجبوربودم بخاطر ی سری مسائل کل ماه رابطه باجلوگیری داشتم ک زد و بااون ی بار حامله شدم و پسر شد 

برای چی تاوان بدن عزیزم اینکه ینفر پسر‌دوست داشته باشه معنیش این نیست که داره به‌اون جنس برتری میده ...

خانم برادر بزرگتر لزوما خوب نیست! امروز تو حوزه ایی کنکور داشتم یه دختره بخاطر این که شهر خودشون پزشکی نیاورده بود برادر بزرگترش نذاشته بود بره دانشگاه و واقعا حال روحی خوبی نداشت اینم میگم شاید طرز فکرتون اصلاح شه 

البته کیت واقعا جوابه 

شما تو شرایطی نیستی که کسی قضاوت کنی یا نظر بدی  اکثرا هر دو جنس دوست دارن داشته باشن اما شرایط و موقعیت ادم ها با هم فرق میکنه امیدوارم به این درک برسی که با کامنت باعث حال بد کسی بشی 

2706