2737
2734
عنوان

اونایی که برای پسر اقدام کردن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 1090 بازدید | 67 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم منم ۲۴ سالم هست قصد بارداری دارم اقدام هاتون چطور انجام دادی؟باردار شدین؟

سلام عزیزم منم ۲۴ سالمه

من فقط ماه قبل اقدام کردم

و ۱۴ و ۱۵ و ۱۶ سه شب پشت سرهم اقدام کردم

البته چهاردهم و پونزدهم تخمک گذاریم بود

دیگه کار خاصی انجام ندادم

هیچ چیز ازهیچکس بعید نیستتو زندگیتون به هیچکس اعتماد نکنید... اینطوری همیشه شما برنده ایدرازتون رو به هیچکس نگین چون وقتی شما نمیتونید راز خودتون رو نگه دارید مطمعنا کسی دیگه هم نمیتونه😬 
2731

من برنامه لیوم دارم که مال زمان پریودی ایناس بعد تخمکگذاری هم نشون میده کی هست بنظرتون درست هست یا نمیشه روش حساب کرد. کی ازین برنامه ها استفاده میکنه

🌱دلم یکیو میخواد که توی بدترین حالتام و کلافه ترین وضعیتم به اندازه وقتایی که خوب و آرومم دوسم داشته باشه(๑ت๑) ████████▒▒80%
من برنامه لیوم دارم که مال زمان پریودی ایناس بعد تخمکگذاری هم نشون میده کی هست بنظرتون درست هست یا ن ...

بنظرم برای تخمک گذاری

از کیت تخمک گذاری استفاده کن مطمعن تره

من دوماه از کیت استفاده کردم فهمیدم تخمک گذاریم کی هست

هیچ چیز ازهیچکس بعید نیستتو زندگیتون به هیچکس اعتماد نکنید... اینطوری همیشه شما برنده ایدرازتون رو به هیچکس نگین چون وقتی شما نمیتونید راز خودتون رو نگه دارید مطمعنا کسی دیگه هم نمیتونه😬 

هعی خدا

ازت میخام کاری کنی مردم جهان در این حد به شعور و تجاری و سلامت عقل برسن که بتونن بفهمن که پسر و دختر فرقی نداره و با مغز آکبند از این دنیا نرن.

از خدا میخام توی همین دنیا همه اونایی ک صرفا به یه جنس برتری میدن یا میگن دختر دوس دارم یا پسر دوس دارم و این چرت و پرتا تهشم بهونه میارن نمیدونم برادر ندارم خواهر ندارم شوهرم میخاد فلانی میخاد دلم میخاد و … تاوان دلایی ک با حرفاشون میشکنه رو بدن

کاربری برای دو نفر در دو سن متفاوته😑🙄
سلام عزیزم منم ۲۴ سالمه من فقط ماه قبل اقدام کردم و ۱۴ و ۱۵ و ۱۶ سه شب پشت سرهم اقدام کردم الب ...

من این ماه اقدام کردم ۴ رفتم سونو گفت فولیکول ۱۸ داری و فردا یا پس فردا ازاد میشه من ۵ کیت پر رنگ شد سمت تخمدانم درد میکرد اما اقدام کردم یه اقدام فردا صبحش که باز سمت تخمدان درد میکرد و کیت کم رنگ تر شده بود نسبت به دیروز به نظرت خیلی دیر اقدام کردم؟

2738
هعی خدا ازت میخام کاری کنی مردم جهان در این حد به شعور و تجاری و سلامت عقل برسن که بتونن بفهمن که پ ...

حالا چیشده مگه؟

بنظرم برای تخمک گذاری از کیت تخمک گذاری استفاده کن مطمعن تره من دوماه از کیت استفاده کردم فهمیدم ت ...

مرسی عزیزم چه مارکی هست؟ چه قیمت

🌱دلم یکیو میخواد که توی بدترین حالتام و کلافه ترین وضعیتم به اندازه وقتایی که خوب و آرومم دوسم داشته باشه(๑ت๑) ████████▒▒80%
امید خیلیا نا امید شده تو این راه انشاالله اگه صلاحته پسردار بشی عزیزم

واقعا تا خدا نخواد نمیشه 

منو شوهرم بچه اول پسر دوست داشتیم ولی دوتا دختر سالم وزیبا داریم خداروشکر ...اما یکی از ارزوهامه پسر داشتن روتجربه کنم ...که میبینم به هیچی نمیشه اعتماد کرد رژیم و روز تخمکگذاری کلا بیخیال شدم

من این ماه اقدام کردم ۴ رفتم سونو گفت فولیکول ۱۸ داری و فردا یا پس فردا ازاد میشه من ۵ کیت پر رنگ شد ...

نه اقدامت به موقع بوده

مرسی عزیزم چه مارکی هست؟ چه قیمت

من مدیکور استفاده میکردم

پک پنج تایی میخریدم شصت تومن

عزیزم ان شاالله هرچی صلاحت باشه همون بشه خدابهت یه گل پسر سالم وخوشگل بده .من خودم بچه دوم دقیقا روز ۱۹سیکلم اقدام کردم دوروز قبلش دیدم ترشحات چسبناک دارم اقدام کردیم همون یبار شاید باورت نشه کل مرحله رابطه ب ۳دقیقه نکشید من رفتم چنان خودمو شستم درجا فکرشم نمیکردم بشه باهمون ۱بار تایم کم و کیفیت رابطه پایین شد الانم پسرم یکسال ونیمشه سعی کن گرمیجات بخوری هم خودت هم همسرت.مااصلا قصد نداشتیم برای پسردار شدن کلا همسرم درجریان نبود من خودم گولش زدم گفتم قرص جلوگیری خوردم و درحالیکه نخوردم امابعدش بهش گفتم  اگه اینکارو میکردم هیچ موقع نمیذاشت برای بچه دوم اقدام کنیم 

2706