2737
2739

با توجه به نصف خانم های سایت که از آقایون می‌نالند

بگید ببینم 

فرق خانواده ای که توش تربیت و بزرگ شدید 

و خانواده ای که تشکیل دادید و نسبت بهش مسئولید 

براتون توی چیه

که انقدر خانم ها از خانواده شوهر و خودشون می‌نالند 

فلفل شورم/ریپلای فاقد تفکر و شعور رو جواب نمیدم❌️🤚قضاوتت نمیکنم راهکار میدم ولی اگر اشتباه کنی تذکر میدم/غیبت ببینم قضاوت ببینم توهین ببینم تهمت ببینم هم برخورد میکنم هم نی نی یار رو تگ میکنم.هر صفتی دوست دارید به من نسبت بدید واسم آبرو و حقوق دیگران مهم تره تا نظرات کوته فکر شما

زیبایی یه زن به باطنشه

نه به ظاهرش

و قدرت یه مرد به حمایت کردنشه

نه به زور گفتنش

فرقی نمی‌کند مرد باشی یا زن ؛

حریمت "حرمت" دارد،

هرکسی ک از در آمد محرم نیست

صبر کن تا آدمت را پیدا کنی،

آدمی از جنس خودت

آدمی ک حرمت سرش شود

خودت را مدیون خودت نکن

مدیون قلبت، نگاهت، دستانت، آغوشت

گاهی باید تنهایی را ترجیح داد گاهی

باید منتظر بود تا  محرمت پیدا شود، تنها بمان !

فرق بزرگیست میان کسی که تنها مانده

با کسی که تنهایی را انتخاب کرده !

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

مشکل اینه مواردی که واسه خانما خیلی اهمیت داره آقایون اصلا بهش فکر نمیکنن

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست
زیبایی یه زن به باطنشه نه به ظاهرش و قدرت یه مرد به حمایت کردنشه نه به زور گفتنش فرقی نمی‌کند مر ...

شما واقعا مشاوری؟ دکترا داری؟

لطفا ریپ نزنید نمیخونم.  من به اسم کاربری دقت نمیکنم  .  عاشق کتاب خوندنم   کتاب هایی که تا الان خوندم: راز هایی درباره مردان ، بیشعوری ، مردان مریخی و زنان ونوسی ، کیمیاگر ، افزایش اعتماد به نفس ، زبان بدن ، مردی به نام اوه ، تاوان بوسه های تو ، زنان زیرک

هیچ فرقی نیست ، مشکل اینجا هست که اکثر خانم ها می خواهند 

همسر شون به طور کامل در کنترول خودشون باشه واین در اکثر موارد  شدنی نیست.

ببخشید و چشم بپوشید آیا دوست ندارید خدا شمارا ببخشد؟و خداوند بسیار آمرزنده و مهربان است (سوره نور آیه 22)
2740
شما واقعا مشاوری؟ دکترا داری؟

یه آدمی تو زندگی هممون هست
که بهمون نمیگه ولی مراقبمونه
منت نمیزاره
ولی همیشه محبت داره ...
خوبی میکنه
و نمیخواد که دیده بشه ...
با غم ما غمگین میشه
و با شادیمون ذوق میکنه !

جاهایی که فکر نمی کردیم اونجا بوده
و همیشه وقتی که کسی نبوده
برگشتیم و دیدیم که اون پشتمون وایساده !
شاید چیزای بزرگی تو زندگیامون
بدست نیاورده باشیم،
ولی همین یه دونه آدم به اندازه ی
تموم داشته هامون و نداشته هامون میرزه !

الهی که زندگیتون پر باشه از این آدما ...❤️

بله 

اما با نهایت احترام مشاوره ندارم

از لطف شما صمیمانه سپاسگزارم 

این ساعت فقط اقایونه مخ زن بیدارن😂

برای همین میخوام جواب بگیرم😂

فلفل شورم/ریپلای فاقد تفکر و شعور رو جواب نمیدم❌️🤚قضاوتت نمیکنم راهکار میدم ولی اگر اشتباه کنی تذکر میدم/غیبت ببینم قضاوت ببینم توهین ببینم تهمت ببینم هم برخورد میکنم هم نی نی یار رو تگ میکنم.هر صفتی دوست دارید به من نسبت بدید واسم آبرو و حقوق دیگران مهم تره تا نظرات کوته فکر شما
مشکل اینه مواردی که واسه خانما خیلی اهمیت داره آقایون اصلا بهش فکر نمیکنن

چع مسائلی؟جالب شد برام

هیچ فرقی نیست ، مشکل اینجا هست که اکثر خانم ها می خواهند  همسر شون به طور کامل در کنترول خودشو ...

چطور؟

خانواده ای که توش بزرگ شدیم اجباری بوده ولی خانواده ای که تشکیل دادیم اختیاری

خب پس چرا خانواده ای که بزرگ شدید براتون باارزش تره تا همسرتون 

2706