2733
2734

چجوری ارتعاشمون رو بالاببریم؟ازکجا بدونیم پایینه؟از کجابدونیم بالاست؟

ما سرانجام شبی،مست و مدهوش و کمی ژولیده،با بدن های به خون غلطیده ،بر مزار نجس و نحس شما میرقصیم...!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

عمیقا تنفس کنید طبق تحقیقات دکتر هاوکینز هرچه چیزی “واقعی” تر باشد، سطح هوشیاری یا ارتعاشات آن نیز بیشتر خواهد بود. بنابراین، وقتی خودتان را آموزش می‎دهید که در لحظه تنفس عمیق بکشید و در آن حضور داشته باشید. در واقع، به حقیقت نزدیکتر شده و ارتعاشات مثبت ذهن خود را افزایش می‎دهید.

اسم کاربریم بسیار یهویی انتخاب شد🙈برای همین عجیب غریب هست.کاربران عزیز برای تگ کردن من رو اسم کاربریم بزنید تا کپی شود. 🙏 حتی اگه همه آدما برن خدا میمونه.اگه خدا این شرایط رو جلوت گذاشته خودش هم تو رو ازش رد می‌کنه 🌱🤍.سبز ماندن در بین ویرانه هاریشه میخواهد🌱. سوالی باشه در خدمت هستم 🤍 بنده عاشق شغلم هستم ترکیبی از ریاضی و ادبیات فارسی لذت بخش ترین هست! درخواست کاربری لطفا ندید🔴
باید مثبت نگر باشی .خودت دوس داشته باشی . از افکار منفی و اتفاقات ناراحت کننده دوری کنی وقتی مشکلی پ ...

این ک‌ شد روانشناسی زرد؟پس پذیرش احساسات منفی چی میشه؟

ما سرانجام شبی،مست و مدهوش و کمی ژولیده،با بدن های به خون غلطیده ،بر مزار نجس و نحس شما میرقصیم...!
عمیقا تنفس کنید طبق تحقیقات دکتر هاوکینز هرچه چیزی “واقعی” تر باشد، سطح هوشیاری یا ارتعاشات آن نیز ب ...

مچکرم.رمزش اینه؟

این ک‌ شد روانشناسی زرد؟پس پذیرش احساسات منفی چی میشه؟

تا حد زیادی افراد همین قضیه ارتعاش و قانون جذب اینا رو خرافات میدونن . اما خب شما مبتونی احساس ناراحتی داشته باشی اما کوتاه مدت زودتر باید برای بهبود حالت اقدام کنی

2740
مچکرم.رمزش اینه؟

بله تقریبا 

اسم کاربریم بسیار یهویی انتخاب شد🙈برای همین عجیب غریب هست.کاربران عزیز برای تگ کردن من رو اسم کاربریم بزنید تا کپی شود. 🙏 حتی اگه همه آدما برن خدا میمونه.اگه خدا این شرایط رو جلوت گذاشته خودش هم تو رو ازش رد می‌کنه 🌱🤍.سبز ماندن در بین ویرانه هاریشه میخواهد🌱. سوالی باشه در خدمت هستم 🤍 بنده عاشق شغلم هستم ترکیبی از ریاضی و ادبیات فارسی لذت بخش ترین هست! درخواست کاربری لطفا ندید🔴
تا حد زیادی افراد همین قضیه ارتعاش و قانون جذب اینا رو خرافات میدونن . اما خب شما مبتونی احساس ناراح ...

این منطقی بود.خیلی ممنونم ازتون🌷