2737
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

حتما با مشاور صحبت کن خیلی حالتو بهتر می‌کنه .من بعد ۲۰ سال زندگی یه چتی از شوهرم دیدم ولی نمیشد اسمش رو خیانت گذاشت ولی چون اصلا از شوهرم انتظار نداشتم خیلی حالم بد شد تا اینکه رفتم پیش مشاور خیلی با حرفاش حالم بهترشد

2740
چی گفت بهت بمنم بگو

اولش که گفت چندتا از خوبی های همسرت رو بگو من شوهرم واقعا مرد خیلی خوبیه او چت هم معلوم بود گول خورده بود مشاور گفت بهش فرصت بده و دیگه موبایلش هم چک نکن ولی نامحسوس زیر نظرش داشته باش من جامو عوض نکردم ولی شوهرم برام طلا خرید زمین بنامم کرد .و من برعکس بیشتر بهش محبت کردم حالا دیگه خداروشکر بعد سه سال دیگه هیچی ازش ندیدم .زود میدون و خالی نکن .البته خیانتش در چه حد بوده

اولش که گفت چندتا از خوبی های همسرت رو بگو من شوهرم واقعا مرد خیلی خوبیه او چت هم معلوم بود گول خورد ...

برامن اینه ک ب ی خانم ک شمارش گذاشته بود اینستا پیام داده بود کجایی هسی بعد اونم جواب نداده بود

🌳🌷☘️🌿🌷🌳
2706