2733
2739

هفته ۳۶ بارداری هستم 

امروز وقت ویزیت داشتم برخلاف تصور ک فکر میکردم مردم هنوز تو تعطیلات عید هستن و مطب خلوته با دلی خوش رفتم دکتر 

اما مطب پر بود 

اصلا جا نبود پلیسی 

دکتر منم همیشه پره 

هر سری یکی با منشی درگیر میشه  

نگید منشی گناه داره ک همه تقصیرات گردن منشیه 

نمی‌دونم چرا تو این شهر باب شده همه منشی ها زیرمیزی و رشوه میگیرن تا مریض رو بفرستن اتاق دکتر. 

چند مورد خودم متوجه شدم 

طرف اومده ی چیزی بعنوان شیرینی یا عیدی یا هرچی به خانوم منشی داده اونم قبل همه فرستاده اتاق دکتر 

منم چند ساعت نشستم و منتظر نوبت بودم اما هرکس از راه می‌رسید می‌رفت تو 

آخرش دل درد و کمر درد گرفتم اصلا نمیتونستم صاف بایستم 

چند بار گفتم بعد چند نفر میرم

اونم می‌گفت هنوز نوبتت نشده 

چندبار گفتم آخرش گفت فلانی صذات تو مغزمع 

مخم سوت کشید 

ساکت شدم دردم بیشتر شد پاشدم رفتم گفتم 

حالم خوب نیست 

دل درد دارم کمر درد گرفتم من چند روز دیگه فارغ میشم نمیتونم ۴_۵ ساعت بشینم 

یا منو بفرست تو یا می‌خوام برم اونم پول ویزیتمو با حرص داد منم با عصبانیت پولو گرفتم و زدم بیرون 

تو راه گریه کردم 

چرا باید کسی ک زیرمیزی و رشوه میده براختی بره اتاق دکتر 

منی ک پا ب ماهم با اون شرایط ۴-۵ ساعت بشینم ک آخرشم دل درد کمر درد بگیرم 

دختر قشنگم.تو تکه از بهشت هستی ک از آسمان جدا شده..یک مشت شادی.قلب پر از عشق..دوستت دارم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی ناراحت شدم برات برای منشی هم متاسفم خیلی اذیت کرده شما رو،دفعه بعدی رفتی همون مطب احیانا ب دکتر گزارش منشی رو بده

« پُرم از هیچ ••‌! ‌»💘 نَکشیدی تا ببینی چی کِشیدم🥲 #واس‍ع‌ه‍‌ر‌چ‍‌ی‍‌زی‌ج‍‌ل‍‌و‌ج‍‌ل‍‌و‌ذوق‌ک‍‌ردی‍‌م‌ک‍‌ن‍‌س‍‌ل‌ش‍‌د💔🌿زِندِگیمون شُدِه خَندِه هایِ مَصنوعی لا بِ لای دَردایِ واقِعی:)!❤️‍🩹میگن بعد مرگ، 7 دقیقه مغز ، تمام خاطراتو نشون میده اون وقت میتونم دوباره ببینمت:)🥀1402,6,21 
2731
کدوم شهری نمیشه دکترت عوض کنی

تبریزم دکترم دوس دارم 

دیگه نمیتونم عوضش کنم

اینجا همه اعم از منشی و دکتر همه زیر میزی میگیرن 

خیلی پولکی آن 

البته بوده دکترای ک از کارای منشی ها بی خبرن

دختر قشنگم.تو تکه از بهشت هستی ک از آسمان جدا شده..یک مشت شادی.قلب پر از عشق..دوستت دارم
اخی عزیزم درکت میکنم .. منم از کلیه درد داشتم جون میدادم ولی هیچکس نگاهمم نمیکرد سونو گفتن نوبتت ...

واقعا خدا جواب همچین کسانی رو بده 

چند ساعته اومدم خونه اما دل درد دارم خیلییی

خیلی ناراحت شدم برات برای منشی هم متاسفم خیلی اذیت کرده شما رو،دفعه بعدی رفتی همون مطب احیانا ب دکتر ...

اره 

رفتنی حتما میگم 

اصلا بعضی منشی و دکترا بخاطر چند قرون پول  با جون آدم بازی میکنن

اره  رفتنی حتما میگم  اصلا بعضی منشی و دکترا بخاطر چند قرون پول  با جون آدم بازی می ...

بله درسته ولی انصاف نیست با جون آدما بازی کنه

« پُرم از هیچ ••‌! ‌»💘 نَکشیدی تا ببینی چی کِشیدم🥲 #واس‍ع‌ه‍‌ر‌چ‍‌ی‍‌زی‌ج‍‌ل‍‌و‌ج‍‌ل‍‌و‌ذوق‌ک‍‌ردی‍‌م‌ک‍‌ن‍‌س‍‌ل‌ش‍‌د💔🌿زِندِگیمون شُدِه خَندِه هایِ مَصنوعی لا بِ لای دَردایِ واقِعی:)!❤️‍🩹میگن بعد مرگ، 7 دقیقه مغز ، تمام خاطراتو نشون میده اون وقت میتونم دوباره ببینمت:)🥀1402,6,21 
2740
بله درسته ولی انصاف نیست با جون آدما بازی کنه

خدا هدایتشون کنه 

من ک نمیبخشم 

اون همه پلاستیک عیدی و شیرینی ک زیر میز گذاشته بود حُناق بشه بمونه تو‌گلوش