2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم خوب هستید؟ شما رفتید آنومالی؟ جنسیت با جواب آزمایش یکی بود؟

سلام. زنده باشی گلم

بله رفتم خداروشکر یکی بود

فقط 19 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم . خدایا چنان کن سرانجام کار  تو خشنود باشی و ما رستگار🙂
2731
ببله صدرصد پسره  همین عکس سونو نشونم میدادی خودم بهت میگفتم دیگه😊ازمایش نمیخاس

سلام گلم. اونسری عکس سونومو گذاشتم و گفتید پسر. س شنبه رفتم انومالی و اونا هم حرف شما رو تایید کردن

ب نیتتون ی تسبیح صلوات میفرستم ک با حرفتون دلشادم کردید😍

خدا دلبنداتون رو براتون حفظ کنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم . خدایا چنان کن سرانجام کار  تو خشنود باشی و ما رستگار🙂
سلام. زنده باشی گلم بله رفتم خداروشکر یکی بود

خداوند گلتون رو حفظ کنه و قدمش واستون پراز خیر و برکت باشه

من خیلی استرس دارم آنومالیمم دو هفته دیگه هست همش میترسم خدایی نکرده آزمایش اشتباه کرده باشه هی ب خودم میگم برم ی جا سونوگرافی ولی رومم نمیشه بگم فقط واسه جنسیت اومدم سونو

تو ی دلهره خیلی بدی هستم توروخدا منو یادتون موند واسم دعا کنید...

2738
خداوند گلتون رو حفظ کنه و قدمش واستون پراز خیر و برکت باشه من خیلی استرس دارم آنومالیمم دو هفته دیگ ...

انعکاس دعای قشنگتون توی زندگیتون جاری بشه  

ن عزیزم خیالت راحت درست درست  اصلا استرس نگیر

چن هفته با سونو ازمایش خون دادی؟ من ۹ هفته با سونو دادم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به من هم بگو ضربان 173 سمت چپ بود

اصلا ب اینا نیست

برا من ۷هفته ۱۴۰ . ۱۲ هفته ۱۶۲ . ۱۸ هفته ۱۵۴

سمت چپ و پسر. صربان با توجه ب سن جنین متغییر میشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم اگه بچه پسر میخاین سعی کن ازکیت تخمک گذاری استفاده کنی تا بفهمی  تخمک کی ازاد میشه وترشحا ...

سلام عزیزم خدا خیرتون بده به کاربرا کمک میکنید🙏🏻😊

میشه منم راهنمایی کنی منم میخوام اگه خدابخواد چندوقت دیگه اقدام کنم حالا فقط همون موقع اقدام با جوش شیرین شستشو بدم یا از الانم میتونم شروع کنم برای شستشو تا اون موقع؟ موادغذایی خاصی یا روشی هست که نتیجه داشته باشه برای جنسیت

🌱دلم یکیو میخواد که توی بدترین حالتام و کلافه ترین وضعیتم به اندازه وقتایی که خوب و آرومم دوسم داشته باشه(๑ت๑) ████████▒▒80%
2706