2733
2739

شما فرض کنین ی دختری که خودش خرجشو درمیاره 

در حد اینکه فقط پوشیده باشه بقول معروف تمیز و مرتب باشه 

ریز ریز کار شروع کرد با دست سازه اینا 

بعد وام خونگی شرکت کرد اسمش دراومد ده تومن رو 

شال و لباس آورد که فروش بره 

از اونجایی که تو روستاشون فروش نرفت ..از هر تیکه ای تک و توکی مونده شالها هم همینطور 

موند رو دسش

الان بمن میگه نذر و نیاز جمع کنیم بدین بمن بهشون بگیم این لباس و شال ها رو میخاین بدیم ب نیازمند 

من ب پولم برسم اونا هم ب نیازمند لباس دادن

میگه من سودشو حساب نمیکنم چون سودی نمیخام 

فقط آبروم نره بتونم قسطامو بدم برای وام خونگی

گف که نفری ۲۰ تومن هم بدند من میتونم قسطمو‌بدم متسقیم هم لباسا رو‌میدم ب نیازمند

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2740
با اينكه سود نميگيره كسي نميخره؟ حالا چرا بدن ب نيازمند ؟ بدون سود شالها رو بده ب هموناي ك پول ميدن

شال ها طرح بابونه شومیز های دو سال پیش بقیه همشون میگن قدیمی‌ه

بعدشم کسایی ک دور برش هستن که پول نمی‌دن

بمن گفت باهاش کمک کنم از دوستانی ک‌دور هستن گروه های اطراف شهر مون جمع کنم براش ..چون روستاشون خیلی کوچک و ب هیچی دسترسی ندارع

منم والا دو سه بار تو گروه فروش خودم گذاشتم کسی نخرید چیکار کنم دیگ🥲دلمم میسوزه

یک پلاستیک پیششه پر وسیله

جایی هم نمیتونه ببره بفروشه

بله اون خانوم قرض داره کمکش کن

من الان گیج شدم ببخشید 

نمی‌دونم کدوم راه درسته 

الان کسی خواهان لباس و شال ها نیست 

چون قدیمی تره

میخاد ببخشه خیره

ولی پولشو براش کمک کنم جمع کنم .

حالا من موندم این کارش درسته یانع

من الان گیج شدم ببخشید  نمی‌دونم کدوم راه درسته  الان کسی خواهان لباس و شال ها نیست  ...

خب مث اين هست ك من پول جمع كنم برا مستحق ميخام خريد كنم ميرم سوپري دوستم ك سود كمتر ميكشه رو جنس خريد ميكنم

كاري ب اين داستانش ندارم ك دوستم جنساش مونده رو دستش

ديگه بايد ب اوناي ك ازشون پول ميگيري بگي برا خريد شال و فلان چيز هست دقيقا  ك بدونن برا چيه و اگه دوست داشتن پول ميدن

شايد يكي دوست داشته باشه برنج بخريد بدين ب مستحق ولي يكي مشكلي نداشته باشه شال بدين ب ي مستحق بپوشه

اوني هم ك اين اجناس رو داره و پولش از شما ميگيره ديگه وظيفه خودش هست اينا رو ب مستحق برسونه اگه نرسوند گناهش پاي خودش

شايدم نظر منطقي من ب لحاظ شرعي و فقهي درست نباشه

خب مث اين هست ك من پول جمع كنم برا مستحق ميخام خريد كنم ميرم سوپري دوستم ك سود كمتر ميكشه رو جنس خري ...

منم همین گفتم .عقلم میگف درسته 

هم این ب پولش میرسه بدون سود 

هم تموم جنس نو میرسه ب کسایی که مستحق هستن

خیلیا همین شال بابونه که ما میگیم قدیمی هست یا شومیز ها رو ندارند

ولی خب گفتم بپرسم و تحقیق بعمل بیارم 🙂

ان شاءالله شروع میکنم براش خودش دسش بستس شاید ماهی ی بار از خونه در نیاد کلا اوضاع عجیبی داره 

من خودم هم این کار براش راه انداختم چون خودم موفق بودم فک میکردم اینم موفق میشه اما خب 🥲

حالا ۶ ملیون از کجا چجوری جور کنم 😅😅

خوب حالا اون راه هیچی یکم ارزونتر بده همه میخرن تو پارکی جایی بساط کنه

نمیتونه گفتم اصلا از خونه در نمیاد روستایی ک هستن صد خانوار از خودشون و دور براشون هست

کدوم پارک 🥲

من خودم نسبت ب اون ی لول بالاتر هست شهرم پارک ندارع

مناطق محرومیم ما

2706