2733
2739
عنوان

خاطره خنده دار

| مشاهده متن کامل بحث + 25377 بازدید | 2351 پست
حالا من از خدامه مامانم جایی دعوتشه شبم نگهش دارن من تنها بمونم😂😂 هی بزه جایی میگ تنها میمونی ؟ نم ...

خخخخ

ن خب مامانم شب نمیذاره تنها باشممممم

خسته شدم دیگع

راستی هنوز انلاین نشدم

عشقم میگه ۱ تیر سربازیش تمومههههههههه
چی بگم))))) درسته اما ب زور نمیشه کسیو نگه داشت

گوه خورده بهتر از من کجا میخاد پیدا کنه کیو میخاد پیدا کنه مث من دوسش داشته باشه هیچچچ کس😂😂 باید دوسم داشته باشه

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خخخخ ن خب مامانم شب نمیذاره تنها باشممممم خسته شدم دیگع راستی هنوز انلاین نشدم

چراا نشدی بشو فردا میره پادگان دلتنگش میشی

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕
2731
 بعدا اشتی کنیم قبرمو میکنه😂 میترسم ازش اگ اشتی نکزدیم میرم

علی راجب ارایشگاه رفتنم چیزی نمیگه

نمیکع نرو

میگع یه حرفس

خیلی خوبه

چراا نشدی بشو فردا میره پادگان دلتنگش میشی

نشدم)))

اعصابم بخاطر همین خونه نموندن فردا داغونه

به علی بگم میگع صبور باش

تنها کسی که درکم میکنه خالمه

2738
اسیر یا زندانی نیستی‌که

ی بار دوست بودیما ولی جدی نبود هی میگف چرا فکستو نمیذاری پروفت عکس فیک میذاری و گفت زشتی دیگه نمیذاری😂😂😂 منم لج کردم گذاشتم انقددد عصبی شدد گفتتت سریععع پاکن ببینم میگمممم پاک کننن😂😂 گفتم چیههه مگ نمیگی زشتی پاک نمیکنم بزار بمونه اف شدم انقد پیام داد ک بیا پاکن یا میکشمت😂😂😂 پاک کردم بعد ی روزم شمارمو دادم به یه کارافرین ک برای کار بهم زنگ بزنن شات بازی میکردیم تو گپ  گفتن از صفحه روبیکات عکس بده منم فرستادم علی اومد پیویم گفت اون کیه؟ گفتم میخام برم سر کار گفت تو بیخود کردی  سریع پاک کن شماارتو بلاکشم کن😂😂😂  بعد اون دباره گفتم میخام برم سر کار گفت غلط کردی تو 😂چن بار گقت بیا پیش خودم ولی خب نرفتم

علی راجب ارایشگاه رفتنم چیزی نمیگه نمیکع نرو میگع یه حرفس خیلی خوبه

من خودم اخ خوشم میاد طرفم گیر بده بهم گیر نده میرم رو مخ ک چرا ب من گیر نمیدی دوسم نداری ک عیرت نداری روم🤣🤣

دلم واسش تنگ شد احنق خر الاغ نفهمممم گاو گوساله اشک بالا اشک😂😂😂😂  فیلمای تولدو میبینم چقدد ...

الهیییی  

چه بی رحمه

نشدم))) اعصابم بخاطر همین خونه نموندن فردا داغونه به علی بگم میگع صبور باش تنها کسی که درکم می ...

اشکال نداره قضیه خونه رو قاطی قضیه علی نکن اصن ب روی خودت نیار اروم باش اون طفلکی چیکار کنه باهاش حرف بزن بره دلتنگش میشیا

دلم واسش تنگ شد احنق خر الاغ نفهمممم گاو گوساله اشک بالا اشک😂😂😂😂  فیلمای تولدو میبینم چقدد ...

ادم با کسی که این همه باهاش بود ولش میکنه

اینا بی غیرتن

ارایشگاه میرم ارایشگر میکه پسرم رل داره

بد میگه بهش گفتم به فکر خوش گذرونی و هوس و وقت گذرونیت نباش

با یکی دوست شدی تا اخر باید باهاش باشی

اشکال نداره قضیه خونه رو قاطی قضیه علی نکن اصن ب روی خودت نیار اروم باش اون طفلکی چیکار کنه باهاش حر ...

هعی خواهررر

خسته شدم

۷ ماه اوضاع همینه

بره زنگ میزنه خب

یا پیام میدع

الهیییی     چه بی رحمه

اخ خودم رفتم:(

شکرانه اون سریم ک خودم رفتم بهش گقت ملورین دوست داره چرا ادیتش میکنی گفت منم دوسش دارم اذیتش نکزدم شکرانه ملورین منو ول کرد ملورین خودش رفت مگه من ملورینو ول کردم یا مگ من رفتم 

شکرانه هم گفت ادم با حرف نمیگه برو تو با رفتارت ب ملو گفتی برع   اونم حق میدم بش من خیلی رو مخم😂😂 و از طرفی خیلی پر توقع ام دوس دارم کار و دوستاش ول کنه همش با من حرف بزنه جایی نره فقط بیاد پیش من تو هر شرایطی هست جوابمو بده منم خیلی پر توقعم دوس دارم مث خودم رفتار کنه ولی با این ک خودم میدونستم فالگیر عم گفت ک تو گذشته اش شکست خورده و میترسه ک ابراز احساسات کنه یا خودشو وابسته نشون بده  وقتی ولش میکنی مطمئن میشه ک ازه توم میری 

2706