2737
2739

خیلی دلم میخواد برم 

ولی از طرفی میترسم بعد دو هفته دلم تنگ شه دیگه نتونم تحمل کنم 

ولی از طرفی میترسم بعد ۴۰ روز دیگه حاضر نباشم از اون کسایی که پیششون بودم جدا شم🥲😂

نمیدونم چیکار کنم 

هنوز به خونوادم نگفتم ولی خب اول باید خودم با خودم کنار بیام

اره

چرا جملات سطحی‌تان را با «ما مرد‌ها با ما زنها»شروع میکنید؟لطفا کژی،کمبود های عاطفی و ایراداتتان را به پای کل جمعیت زنان یا مردان ننویسید.مثلا بگویید من زیاد دروغ میگویم نگویید ما مردها نمیتوانیم راست خیلی چیزها را بگوییم.یا بگویید من بداخلاقم نگویید ما زنها تمام پاییز خلقمان تنگ است..     (کاربر واحد پشتیبانی)

نه واقعا 

من یک ماهو نیم رفتم خونه ی مادرم موندم با بچم 

همه چی خوب بود ولی دوری از همسرم و خونه زندگیم واقعا اذیت کننده بود 

با اینکه پنجشنبه جمعه ها همسرم میومد دیدنمون ولی هیچ جا خونه نمیشه

این کاربری دست چند نفره 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

با سر میرم عاشق سفرمممممم

عشق ممنوعه❤️وزن شروع۸۸.۲۵۰😭 ۱۸ فروردین ۱۴۰۳🥲هدف اول۸۵🔒هدف دوم ۸۰🔒هدف سوم ۷۵🔒هدف چهارم ۷۰🔒هدف پنجم ۶۵🔒هدف آخر ۶۰🔒این آخرین تلاشم برای تغییر هست.آخرین بار اگه تونستی کمکم کنی ممنونت میشم
2742
2740

من مسافرت نرفتم اما خانوادم واسه ۴۰ روز یه بار رفتن خارج از شهر و من تو شهرمون موندم بخاطر تحصیلم اون زمان ۱۶ سالم بود خیلی از وظایف رو باید تنهایی به دوش میکشیدم تا دو هفته تجربه واقعا جالبی بود برام اما از بعدش حوصلم سررفت و دلم تنگ شد

کاربری جدید نیستم....دوباره اومدم
اگه دلت تنگ بشه چیکار میکنی؟

هیچی مسلما میشه اما تجربه باحالیه

چرا جملات سطحی‌تان را با «ما مرد‌ها با ما زنها»شروع میکنید؟لطفا کژی،کمبود های عاطفی و ایراداتتان را به پای کل جمعیت زنان یا مردان ننویسید.مثلا بگویید من زیاد دروغ میگویم نگویید ما مردها نمیتوانیم راست خیلی چیزها را بگوییم.یا بگویید من بداخلاقم نگویید ما زنها تمام پاییز خلقمان تنگ است..     (کاربر واحد پشتیبانی)
من خداروشکر آزادم شوهر و بچه ندارم 😂 ولی خب پدر مادرم مهمن🥲

فرقی نداره 

وابستگی ب پدر مادر یا ب اونایی ک زندگی میکنی هست برای همه ۴۰روز واقعا کلافه کننده اس 

دلت روتین زندگی خودتو میخاد اتاق خودت 

نظم زندگی خودت 

این کاربری دست چند نفره 
2706