2737
2739
عنوان

سقط با زعفران؟؟

131 بازدید | 9 پست

خانما من به هر دری زدم نشد قلبش تو ۶ هفته نمیزنه و دیروز دکترم گفت کنده شده و درست رسیده به دریچه رحمت داره میفته بخدا خسته شدم از درد خودم دلم شکسته کلی امیدوار شدم الانم نمیاد چند روزه خونریزی دارم دکتر گفت بذار طبیعی بیفته الان چیکار کنم؟ از زندگی موندم داغونم بخدا زعفران بخورم ؟ چیکار کنم🥺🥺🥺😭😭

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اره زعفران غیلظ دم کن بخور . اسفند بگیر بجوشون با رازیانه  یه استکان بخور 

فقط 23 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه جوابت ندادم یعنی جواب ابلهان خاموشیت سکوت منو به حساب زرنگی خودت نذار اینجا یه سایت عمومیه اگه توو دنیای واقعی ببینمت جررررت میدم*
2728

منم سقط کردم ی مشت پر زرشک مثل چایی دم کردم خوردم و راه رفتم ی نیم ساعت بعدش درد زاییدن بهم افتاد نصفش سقط؟شد نصف دیگه اش هم بیمارستان کشیدن بیرون 

۱۶ میلی دیگه بعد ۲ ماه باقی مونده😔

خدایا شکایت نمیکنم شاید حکمت کار تو این بود که طفلم از دست بدم سقط بشه 😔ولی خودت بعد برام جبران کن جاشو برام سبز کن 😍... خداجونم خودت حافظ همسرم و زندگیمون باش😍خداجونم به کار همسرم رزق روزی بده 💛این دعا رو تنها برای خودمون نه برای تموم مردم دنیا میخوام که هیچ مردی شرمنده زن بچه اش نشه 🌼💛 آمین 
2738

سقط بدترین درده 😭فقط سعی کن کورتاژ نشی میگن عوارض داره

خدایا شکایت نمیکنم شاید حکمت کار تو این بود که طفلم از دست بدم سقط بشه 😔ولی خودت بعد برام جبران کن جاشو برام سبز کن 😍... خداجونم خودت حافظ همسرم و زندگیمون باش😍خداجونم به کار همسرم رزق روزی بده 💛این دعا رو تنها برای خودمون نه برای تموم مردم دنیا میخوام که هیچ مردی شرمنده زن بچه اش نشه 🌼💛 آمین