2733
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

بزار زمان بگذره آروم آروم انشاءالله خوب میشی . الان سنت کمه زیاد حرف افسردگی نزن دختر . 

سعی کن کار هایی که سرگرمت میکنن رو انجام بدی و حتی یک تغییر خوب تو زندگیت ایجاد کنی . با خودت فک کن که مادربزرگت آدم خوبی بوده و میره بهشت 

با دوستات و خانوادت وقت بگذرون.  انشاالله حالت خوب شه . ببین تو با خوب بودنت میتونی روح مامان بزرگتو شاد کنی . تو زندگی خوبی در آینده پیش روته پس تلاشتو بکن و به هدف هات برس . و هی نگو افسردم 

بخندی میگذره نخندی هم میگذره پس بخند تا خوش بگذره✌🏻️ 
2728
بزار زمان بگذره آروم آروم انشاءالله خوب میشی . الان سنت کمه زیاد حرف افسردگی نزن دختر .  سعی ک ...

اخه توی خونمون هر روز در این مورد صحبت میشه و بدترین قسمت ش اینکه دقیقا وقتی که مادربزرگم توی بیمارستان جون میداده من خاوبشه دیدم و بهم گفت که قوی باش دردات زیادن و الان واقعا دردام زیادن😭😭

اخه توی خونمون هر روز در این مورد صحبت میشه و بدترین قسمت ش اینکه دقیقا وقتی که مادربزرگم توی ...

خب بگو که حالت بد میشه و با خونوادت منطقی صحبت کن راجع به این قضیه 

خب خودت میگی مادربزرگت گفته قوی باش . پس به حرفش گوش کن و قوی باش تا هم حال خودت خوب باشه و هم‌روح مادربزرگت شاد باشه . 

به این خوابت هم هی فکر نکن . 

روح مادربزرگت شادباشه انشاالله جاش تو بهشت باشه 🖤

خب بگو که حالت بد میشه و با خونوادت منطقی صحبت کن راجع به این قضیه  خب خودت میگی مادربزرگت گفت ...

ببین چند وقت بگذره خودت فراموش میکنی و خوب میشی 

2738