2733
2739

همکلاسی هام هماهنگ کردن که نریم دانشگاه این هفته‌ رو..ولی خب استادها تهدید کردن که نریم حذفمون میکنن.. منم یکی دو جلسه غیبت داشتم از قبل...ماه بعد هم به دلیلی دو جلسه نمیتونم برم...این هفته هم نرم بخاطر غیبت هام حذف میشم😐

الان چیکار کنم بچه ها لج میکنن باهام فقط من بگم می‌خوام برم😐

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

نگو برو مگه مدرسس دانشگاه دیگه جای درسه

من تا الان در برابر همکلاسی هام الویتم درس بوده و ازین لحاظ راضی ام چون روی واقعیشونو اون موقع نشون میدن

ایندتو بخاطر اینا تباه نکن

د/د/س/چ/س😍      ‌‌‌                                                       تابستون راز امضامو مینویسم                                     تاپیک راه برای چاقی دیدین تگم کنید لطفا💕
2740

,وقتی کل کلاس نزن کسی غیبت نمیخوره کلاس کنسل میشه قوانین رو نمیدونین؟ مگر اینکه استاد لج کنه با شما 

آرزو کـن. . . . گـوش های خــدا پــر از آرزوست. . . . و دســت هایش پــر از مـعجـــزه. . . . شایـد بـزرگتـــرین آرزوی تـو... «کـوچـکتـرین معجـــزه ی خــدا» باشـد . . . بعد از کلی سختی خدای مهربونم معجزه اشو گذاشت تو دلم ، برا سلامتیش دعا کنید مهربونا💞 خدای مهربونم دامن همه ی منتظرها رو سبز کن ، الهی آمین 💞

آره با جمع باشید حذف نمی شید ها ولی به بچه ها بگید مشکل داید الان نرید بعدا ممکنه حذف بشید 

انسانیت داشته باشیم به معنای واقعی در غیر این صورت فقط یک مخلوق هستیم مثل همه مخلوقات جهان 

واقعا این دردسرای دانشگاه خیلی بده‌. اگر فقط شما بری فکر نکنم حتی کلاسم تشکیل بشه. اگر همه هماهنگن نرین ولی خب بعدش تهدیدای استادا هم هست. ولی معمولا نمی‌تونن کل یک کلاس رو بندازن برای خودشونم بد میشه. باز بسنجین. اگر بشه استادارو قانع کرد که خوبه وگر نه تر و خشک باهم میسوزه

2706