2737
2739

جفتش خوبه

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
عکس گذاشتم ببین لطفا

من استیل دارم خودم پسندم اونه

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
عکس داری بفرستی عزیزم  چندگرفتین شما

مال ما سفارشی بود همسرم تک تک خودش رفت دنبال کار اما نمونه مشابه اش تو نمایشگاه‌ها حدود ۴۰۰ هست🤦‍♀️ البته با غذاخوری

هرچی آرزوی خوب مال تو 
مبارک باشه عزیزم  عکس اگه داری بفرست  وچه قیمت گرفتی

تاپیک زدم براش نظر سنجی کنم اتفاقا دوست داشتی ببین 

من از تولیدی تهران گرفتم با میز تلویزیون و ست 7نفره و شیشه های میزش 40افتاد اما الان گرون شده فکر کنم بیرون بالای 80 هست اما باز تولیدی ارزونتره

من هیچکدوم رو دوست ندارم اما باز فرانسوی بهتره البته مبل فرانسوی هم از مد رفته دیگه اما باز از استیل ...

چه سبکی قشنگه به نظرت 

البته پذیراییم بزرگه یه دست مدرن وراحتی هم میخوام بگیرم 

2706