2733
2734

چقد ممکنه که بچه ننه و لوس باشه؟ 

أُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِيرٌ بِالْعِبَادِ   خدای قشنگم از اولش سپردم به تو ❤
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

چ ربطی داره

دریغ است ایران که ویران شود کنام پلنگان و شیران شود .                                                                       نژاد پرست نیستم ولی از ورود بیش از اندازه افغانی ها اعتراض دارم چند سال بعد اینجا همش میشه افغانی زبانمون میشه فارسی دری اسما میشه افغانی .... باور کنید

ربطی به شغل والدین  و تک فرزندی نداره 

من تک فرزند بودم ‌ مادرم شاغل اما اصلا لوس نبودم و خیلی مستقل تربیت شدم 

باید دید سبک تربیت والدین شون چطوره 

فقط 19 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پزشک ( MD _ Ph.D - genetics ) 

ممکنه اقا و خودساخته وباتربیت باشه ممکنه هم یه سی سی لوس ننر باشه 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
2740
ربطی به شغل والدین  و تک فرزندی نداره  من تک فرزند بودم ‌ مادرم شاغل اما اصلا لوس نبودم و ...

بله من خودمم مامانم شاغل هستن یجورایی اوایل استخدامیشون خواهرم بدنیا اومد و تقریبا من بزرگش کردم

أُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِيرٌ بِالْعِبَادِ   خدای قشنگم از اولش سپردم به تو ❤