2733
2734

دوستان من تقریبا یک ماه پیش عمل لابیاپلاستی انجام دادم بیشتر برام درمانی بود تا زیبایی بعد هزینه عملم شد ۲ میلیون تومان چون اینجا شهر کوچیکه و ارزون حالا که عمل کردم میبینم عمل هودکتومی هم لازم دارم چون به شدت ظاهر زشت شده چون کلیتو...ریس بزرگ هست رفتم دکتر گفت هزینه عمل هودکتومی ۳ میلیون تومان 

حالا من چند سال پیش از پول مهریمو گذاشتم بورس و اون موقه من ۸ میلیون گذاشتم الان شده بود ۱۲ تومان بعد برای عمل لابیا ۲ میلیونشو برداشت کردم الان تو بورس تقریبا ۱۰ میلیون دیگه دارم بنظرتون ضرر میکنم ۳میلیون دیگه شم برداشت کنم ؟؟؟؟

چون افسرده شدم انقدر که فکر میکنم زودتر برم برای عمل از یک نظر نمیدونم میترسم باز بورس یهویی رشد کنه ضرر میکنم ۳ تومان دیگه بردارم ؟؟؟

ازتون میخوام عاجزانه کمکم کنید

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

در بیار طلا بخر

من بابام یه ۴۰ میلیون گذاشت آخرش شد ۱۰ میلیون ضرر کرد

خودم ۶۰۰ هزار تومن گذاشتم شد ۶ میلیون بعد ۳ ۴ سال

بستگی داره ولی طلا خیلی بهتره حتما طلا بخر منم ۶ میلیونو میخوام دربیارم طلا بخرم طلا رفته بالا از عید تا حالا

[QUOTE=334166173]در بیار طلا بخر من بابام یه ۴۰ میلیون گذاشت آخرش شد ۱۰ میلیون ضرر کرد خودم ۶۰۰ هزار تومن گذاشتم شد ...[/QUOTE

پس جرا میگن درامدش خیلی خوبه 

بورس منظورتون همون ارز دیحیتاله؟ 

2740
2706