2737
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731

مال خودمونه

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍
الحمدالله ن اجاره نشین نیستم خونه پدرشوهرمه ولی هر بار سره سفره برا اونایی ک مستاجرن دعا میکنیم

خوش باشید 

ولی من اگر جای شما بودم  مستاجر بودن رو ترجیح میدادم 

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند

داشتم 

اما اجاره هم ۳۰۰تومن ماهی ده میگیرم 

جایی‌ خوانده بودم که درد آدم را بزرگ می‌‌کند و روح را صیقل می‌دهدو تجربه را زیاد می‌کند. هیچ جا ننوشته‌اند که درد با یک زن، با یک مادر چه می‌‌کند. مادران درد کشیده یا زود می‌میرند، یا برای همیشه می‌‌روند، یا می‌‌مانند با چشمانی که رنگِ بی‌‌تفاوتی‌ گرفته استو دستانی که زیر ناخن‌هایش جز چیزی نمی‌روید، و گیسوانی که رقص بر شانه‌های زنانه را به خاطر نمی‌‌آورند. مادرانی بی‌ هیچ آرزویی، با ‌دنیایی کوچک. دنیایی بسیار بسیار کوچک. هیچکس از مادرانی که به بهشت نمی‌‌روند چیزی ننوشته است.
2740
الحمدالله ن اجاره نشین نیستم خونه پدرشوهرمه ولی هر بار سره سفره برا اونایی ک مستاجرن دعا میکنیم

برای خونه دار شدن بابای منم دعا کن

خیلی سخته با این سن و سال هرسال بخواد جابجا بشه

واقعا براش غصه میخورم

از ته دل دعاش کن منم برات حمد میخونم

2706