2737
2734

سلام بگم کیت رنگ مو بده ؟ 😁

بلد نیستم راهنمایی کنید قشنگان

☆彡彡   بـہ سوے بے نهایت و فَـراتر از آن! ミミ★                    ____________________________________________                 گروه قرمز   ❤🤍                                                                     ✼  ҉    𝐒𝘵𝘳on𝓰  𝒢𝒾𝓇𝓁    ҉  ✼ .                                                                                     
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من خودم چند ساله کیت رنگ مو لورآل میزنم هم با کیفیته هم موها رو کراتینه میکنه.رنگشم قشنگ همون رنگ رو ...

آه مرسی پس از روی کاتالوگ انتخاب کنم و بگم بیاره

☆彡彡   بـہ سوے بے نهایت و فَـراتر از آن! ミミ★                    ____________________________________________                 گروه قرمز   ❤🤍                                                                     ✼  ҉    𝐒𝘵𝘳on𝓰  𝒢𝒾𝓇𝓁    ҉  ✼ .                                                                                     
2742
آه مرسی پس از روی کاتالوگ انتخاب کنم و بگم بیاره

من از دی جی کالا میخریدم نداره دیگه،نمیدونم این لوازم آرایشیا دارن یا نه.البته اگه رنگ روشن بخوای که باید بیرنگ کنی .ولی رنگای تیرش در میاد.