2733
2734

این حد و مرز ارتباط در محیط کاری، مثل شرکت ، رو چجوری میشه مشخص کرد

در تاپیکی دیدم ، که عنوان کرده بودند بدبین نباید بود به شوخی، پیام و تماس داشتن همکار با همکار

بدون هیچ موضع گیری، و بامتطق تمام کاش یکی بیاد بگه.

من یک خانم امروزی هستم، بسته بزرگ نشدم و نیستم.

اما واقعا برام سوال شده

چون خیلی نظرات میبینم، اما واقعا آیا میشه مثلا دکمه استپ رو زد, تا احساسی یا وابستگی پیش  میاد از جانب یکی از طرفین ؟

یا نه، باید کلا حساس نبود و بد فکر نکرد؟

نمیشه که فقط جبهه گرفت

چه بانوان خانه دار، چه شاغل

امروز انصراف بدید میشید خانه دار

رزومه بفرستید از هفته ی دیگه شاغلید

پس جبهه نگیرید

واقعا حد و مرزش کجاست

یه عده کررررم دارن

من دیدم قشنگ با مردا بگو بخند میکنن 

مثلا من با همکار مرد یک کلمه غیر از کار صحبت نمیکنم

ولی میبینم همکارا یه جوووری عشوه میان

یه جوری لباس میپوشن حال ادم بهم میزنن

همکارم اندامش یه جوری خیلی درشته

یه مانتو چاگ دار از پشت میپوشه با مانتو کوتاه 

زرت زرت خم میشه  خب مشخصه چی میبینه طرف...

خب این ادم کرم داره

شوهرم داره یه بارم با یکی از مجردا جور شد

خداکنه ادم درست باشه

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
محل کارتون مانتو میپوشند؟ حتما دولتی هستید

بله مانتو شلوار و مقنعه 

حتی ورودی چادر ..

ولی درنهایت یه عده مریضن ...

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
بله مانتو شلوار و مقنعه  حتی ورودی چادر .. ولی درنهایت یه عده مریضن ...

خصوصی ها و نیمه خصوصی ها، پوشش آزادند

بحث من پوشش نیست، چون الان چندجا که من میبینم اصلا حجاب ندارند، معتبرم هستند

بحث حرف زدن و صحبت و شوخی و اینا هست

که میگن قطعا طبیعیه و در طی ساعات کاری از صبح تا چهار پنج بعدازظهر اجتناب ناپذیره

خیلی پیچیدست بنظرم

چون اصلا نمیشه تعیین کرد کجا اشتباه پیش میاد، و کجا نمیاد🥴 

خصوصی ها و نیمه خصوصی ها، پوشش آزادند بحث من پوشش نیست، چون الان چندجا که من میبینم اصلا حجاب ندارن ...

نه بابا عزیزم تو محیط کار چرا باید بگو بخند الکی کرد

بله نمیشه برج زهر مار بود..

مثلا من اخرین بار یه همکار دارم مرد 

اومدم کارمو بهش گفتم گفت نه انجام نمیدم برات دیر خبر دادی باید جریمه بپردازی قبول نیست منم خندیدم گفتم باشه بابا جریمه هم میدم درستش کن بعدم رفتم تا کارش انجام بده 

تموم شد رفت

ولییی همکارم دیدم میره با عشوهه خییلی غلیظ به طرف میگه بیاااا دیگه منتظرتم

هی کنار مرده عشقوه میاد میچسبه بهش در حالی ک اصلا لازم نیست کنارش بمونه خب معلومه این ادم کرم داره حرفش عادی نیس هی میخواد سر صحبت باز کنه