2733
2734
عنوان

پوست خشک دست

60 بازدید | 10 پست

سلام به همه خوبین نماز روزه و عبادت هاتون قبول باشه من یه سوال داشتم منو ببخشین اکثر تاپیک هام تکراریه میخواستم بدونم کسی اینجا هست پوست دست هاش به هر دلیلی خشک باشه ولی حوصله ی رسیدگی نداشته باشه؟؟

بعد خوشتون میاد کسی به دستاتون نگاه کنه یا نمیزارین کسی نگاه کنه؟

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من خشک باشه بدم میاد، مخصوصا با دستای خشک دست به لباس و پارچه و دستمال کاغذی چیزی بزنم، مرتب کرم میزنم، ولی کرمام چرب نیستن ابرسان میزنم بیشتر که چربی نداشته باشه خیلی

❌️ لطفاً لایک نکنید ❌️
2728
باشه جانم پوستت خشکه باید طبق نیازش بهش برسی منم کرم نزنم پوستم میترکه یه مرطوب کننده ی دست دیکه ای ...

میدونی من از اونایی هستم که حوصله ی هیچکاریو ندارم کرم بزنم پوستم نرم میشه ولی زدنم همیشگی نیست 

من خشک باشه بدم میاد، مخصوصا با دستای خشک دست به لباس و پارچه و دستمال کاغذی چیزی بزنم، مرتب کرم میز ...

سلام عزیزم منم از کرم چرب بدم میاد چون زدنی زیاد میزنم و تحمل خشک شدنشو ندارم 

میدونی من از اونایی هستم که حوصله ی هیچکاریو ندارم کرم بزنم پوستم نرم میشه ولی زدنم همیشگی نیست  ...

خب چرا مشکلت چیه که به خودت توجه نمیکنی

باید به خودت برسی خودتو دوست داشته باشی

افسرده ای مشکلی داری؟؟؟

2738
خب چرا مشکلت چیه که به خودت توجه نمیکنی باید به خودت برسی خودتو دوست داشته باشی افسرده ای مشکلی دا ...

بیشتر حال و حوصله شو ندارم بعد از کرم زدن فراریم چون دائم نیست و باز خشک میشه 

بیشتر حال و حوصله شو ندارم بعد از کرم زدن فراریم چون دائم نیست و باز خشک میشه 

اخه نرماله منم همیشه میزنم روزی دو بار روتین پوست صورت و گردن

کرم دستم تقریبا بعد از هر شستشو لازم دارم

خودت میدونی ولی وقتی انقدر احساس بدی میگیری و روی مخته که تاپیک میزنی واقعا داشتن یک کرم کنارت و استفادع ازش چیزی نیست که از خودت دریغ کنی

امیدوارم قدر خودتو بیشتر بدونی و بیشتر دوست داشته باشی و به پوست دستتم برسی دست خشک واقها دردناکه🥲

اخه نرماله منم همیشه میزنم روزی دو بار روتین پوست صورت و گردن کرم دستم تقریبا بعد از هر شستشو لازم ...

میدونم ولی هممه مثل هم نیستن یعنی یکی حوصله نداره یکی نداره این مقایسه نیستا فقط منظورم خودمم