2733
2734
عنوان

کیا رفتن برج میلاد؟؟

152 بازدید | 14 پست

بخوام با آسانسور برم بالای برج باید بلیط بخرم؟؟

هزینش چقدره؟؟

از بچه هام بلیط میگیرم؟؟

حاجتم اینه امام رضا ضامنم بشه تا منم به آرزوم برسم 😢
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
آره باید بلیط بگیری  زیر ۷ سال لازم نیست بلیط  یادم نیست چقدر بود من سال ۹۹ رفتم 😅😅😅

اونجا باجه داره برای خرید بلیط ؟

نخندی بهم تا حالا نرفتم الانم به اصرار پسرمه گه میخوام برم 

بله باید بلیط بخری بله بچه ها هم میگیرن

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 
فک کنم دیگه فقط ورودی میدین دیگه هرجاش خواستین میرین بله از همه پول میگیرن

نه عزیزم اینجوری نیست

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 
اونجا باجه داره برای خرید بلیط ؟ نخندی بهم تا حالا نرفتم الانم به اصرار پسرمه گه میخوام برم 

بله باجه داره

2738
چند بار از برج میلاد رد شدیم ولی شوهرم نیومد ببینیم چه خبره حداقل 

ما تقریبا هر هفته رد میشیم از پنجره خونمون پیداست.. چیز خاصی هم نیست 

چند بار از برج میلاد رد شدیم ولی شوهرم نیومد ببینیم چه خبره حداقل 

منم هر هفته میرم تا بیمارستان میلاد هر بارم میبینم ولی تا حالا نرفتم 

پسرم خیلی میگه منو ببر 

فقط فروش لوازم همه چی هس دیگه ؟؟ جای دیدنی خاص نداره ؟

با آسانسور میتونی بری بالا.. پایین هم آبنما و بازی های مختلف هست.. زیپ لاین.. شهربازی کاربازیا .. سالنای کنسرت و سینما و .......

2706